Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- TATAK:
- MOTOROLA
- BAHAGI #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Malaysia
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
$1,040.25
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| BAHAGI # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| URI NG PRODUKTO | TWO-WAY RADIO |
| TATAK | MOTOROLA |
| URI NG GAMITIN | HANDHELD |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| HABA | 131 mm |
| LAWAK | 59 mm |
| LALIM | 22 mm |
Write a Review