Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- ยี่ห้อ:
- MOTOROLA
- ส่วนหนึ่ง #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- มาเลเซีย
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
US$1,041.92
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| ส่วนหนึ่ง # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| ประเภทสินค้า | TWO-WAY RADIO |
| ยี่ห้อ | MOTOROLA |
| ใช้ประเภท | มือถือ |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| ความยาว | 131 mm |
| ความกว้าง | 59 mm |
| ความลึก | 22 mm |
Write a Review