UBTECH Cadebot L100 Multi-scene Intelligent Open Delivery Robot Weekly Rental
In stock
- ยี่ห้อ:
- UBTECH
- แบบอย่าง:
- CADEBOT L100
- ส่วนหนึ่ง #:
- XCAD101
- ORIGIN:
- จีน
- AVAILABILITY:
- ALLOW 2-4 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- UBTECH-Cadebot-L100-Rental
Specifications
| แบบอย่าง | CADEBOT L100 |
|---|---|
| ส่วนหนึ่ง # | XCAD101 |
| ROBOT USE | RESTAURANT |
| MAXIMUM SPEED | 0.8 METERS / SECOND |
| MAXIMUM PAYLOAD | 40 kg |
| RUNTIME | UP TO 8 HOURS |
| ยี่ห้อ | UBTECH |
| อุณหภูมิในการทำงาน | 0°C to 40°C |
| HEIGHT | 125.2 cm |
| ความกว้าง | 48.4 cm |
| ความลึก | 55.1 cm |
| น้ำหนัก | 55 kg |
What's included
Videos
CADEBOT Serves at Spanish Restaurant LeCoq
CADEBOT Tutorial | 01 Unboxing and Activation
CADEBOT Tutorial | 02 Mapping and Edition
CADEBOT Tutorial | 03 Delivery Task
CADEBOT Tutorial | 04 Greeting Task
CADEBOT Tutorial | 05 Advertisement Settings
CADEBOT Tutorial | 06 Cruising Task
CADEBOT Tutorial | 07 Basic Settings
CADEBOT Tutorial | 08 Birthday Mode
CADEBOT Tutorial | 09 Plan Tasks