ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| PARÇA # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | ASE |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, MARITIM, ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | DOCKING STATION |
| İLE UYUMLU | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| UZUNLUK | 33 cm |
| GENİŞLİK | 15 cm |
| DERİNLİK | 11.5 cm |
| AĞIRLIK | 1.6 kg |
Write a Review