DISCONTINUED - Beam Dual Mode Iridium / GPS Antenna (RST702)
calcActive())">
TELEFONLAR | PLANLAR | PAKETLER | AKSESUARLAR | KİRALAMALAR | DESTEK"]
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PARÇA #:
- RST702
- ORIGIN:
- Amerika Birleşik Devletleri
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Beam-Iridium-GPS-Antenn-RST702
Beam İkili Mod İridium / GPS Anteni (RST702)
Beam RST702 ikili mod İridium & GPS anteni, öncelikle denizcilik uygulamaları için tasarlanmıştır. Anten, bağlantıların çevreye maruz kalmadan güvenli bir şekilde monte edilmesini sağlayan 30 cm (11.8 inç) PVC boru ile birlikte temin edilmektedir. Anten, GPS için bir SMA dişi konektörü ve İridium için bir SMA ile donatılmıştır ve tüm Beam takip ürünleri veya diğer İridium / GPS tabanlı cihazlarla çalışacaktır.
Specifications
| PARÇA # | RST702 |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, MARITIM |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -40°C to 70°C |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| İLE UYUMLU | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A |
| ÖZELLİKLER | GPS, PASSIVE |
| SERTİFİKALAR | IRIDIUM CERTIFIED |
| HEIGHT | 80,5 mm (3,17 pouces) |
| DIAMETER | 76,2 mm (3 bustos) |
| AĞIRLIK | 127 grammes (0,28 lb) |
Feature
• Iridyum onaylı
• Hava koşullarına dayanıklı Polimer
• Sert ortamlar için tasarlandı
• SMA konektörü
• Çok düşük profil
• ABD'de üretilmiştir
• 12 ay onarım veya değiştirme garantisi
Write a Review