Beam IsatDock Taşıma Cıvatası Aktif Anten (ISD720)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PARÇA #:
- ISD720
- ORIGIN:
- Amerika Birleşik Devletleri
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Taşıma Cıvatası Aktif Anten (ISD720)
Anten, anten kablolarının yatay veya dikey girişine izin verecek şekilde tasarlanmıştır, böylece kurulum sırasında biraz esneklik sağlar. ISD720, Beam Inmarsat IsatDock ve Oceana terminalinin tümüyle çalışır, ancak yalnızca Beam onaylı AKTİF anten kabloları ile kullanılmalıdır.
Specifications
| PARÇA # | ISD720 |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -40°C to 70°C |
| İLE UYUMLU | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| UZUNLUK | 146 mm (5.75") |
| GENİŞLİK | ["146 mm (5.75\")"] |
| DERİNLİK | 75 mm (2.95") |
| AĞIRLIK | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat tip onaylı
• Yüksek kaliteli muhafaza
• Aktif anten
• Cıvata montajı
• SMA/SMA
• Düşük profil
• Çok yönlü
• 12 ay onarım veya değiştirme garantisi