Beam IsatDock2 MARINE for Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
["Beam IsatDock2 MARINE for Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
BEAM IsatDock2 MARINE, denizcilik uygulamaları için özel olarak tasarlanmış, IsatPhone 2 için IP54 dereceli akıllı bir istasyon. MARINE Dock, Bluetooth, RJ11/POTS, handsfree hoparlör veya aktif gizlilik el telefonu aracılığıyla ses hizmetlerini destekler. IsatPhone 2, kullanıcıya tam erişim ve işlevsellik sağlarken, tamamen istasyonun içinde yer alır.
IsatDock2 MARINE, IsatPhone 2 el telefonunun Kişisel Alarm ve Yardım Alarmı işlevselliğini destekler. Kişisel Alarm mesajları, IsatDock2 MARINE üzerindeki tek bir düğmeye basarak tetiklenebilir. Anında GPS konumunuzu ve önceden yapılandırılmış mesajınızı SMS veya e-posta ile gönderecektir. MARINE Dock ayrıca, uygun bir yere kurulabilen harici bir kolye veya alarm düğmesinin kurulmasını destekler.
IsatDock2 MARINE, IsatPhone 2 el telefonunun çok çeşitli denizcilik uygulamalarında kullanılmasına olanak tanır, akıllı RJ11/POTS arayüzü, standart kablolu, kablosuz veya DECT el telefonlarının kullanılmasına olanak tanıyan 600m'ye kadar kablo bağlantılarına izin verir veya standart zil, meşgul ve arama tonları sunan bir PBX sistemi ile arayüz oluşturabilir.
IsatPhone 2 el telefonu, istasyona güvenli bir şekilde oturur, özellikleri arasında telefon şarjı, USB veri portu, yerleşik zil ve anten ile gücün istasyona kalıcı olarak bağlanmasına olanak tanıma bulunmaktadır."]
Specifications
| MODELİ | ISATDOCK2 MARINE |
|---|---|
| PARÇA # | ISD2Marine |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM |
| AKSESUAR TİPİ | DOCKING STATION |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| İLE UYUMLU | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
Beam IsatDock2 Deniz Özellikleri:
• IsatPhone 2'yi şarj eder
• RJ11/POTS arayüzü
• PABX Entegrasyonu
• IsatPhone 2 üzerinden Yardım Uyarısı ve Takip desteği
• 2 yıl onarım/değişim garantisi
• Aktif Gizlilik El Telefonu
• Dahili handsfree hoparlör
• Ayarlanabilir dahili zil sesi
• Sessiz modu
• Ayarlanabilir parlaklıkta durum LED'i
• USB veri erişimi
• IsatDock2 adaptörleri (2x) içerir
What's included
Beam IsatDock2 Marine Kutu İçeriği:
- IsatDock2 MARINE
- 2 x IsatDock2 Adaptörü
- 110-240V AC Priz Paketi
- Gizlilik El Telefonu
- 10-32V DC Güç Kablosu
- 2m Uyarı kablo döngüsü
- Duvar Montaj Plakası
- Kullanıcı Kılavuzu & Hızlı Başlangıç Kılavuzu