Beam PotsDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- MODELİ:
- POTSDOCK EXTREME
- PARÇA #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- Çin
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK, gerektiğinde ek kolaylık için PotsDOCK'un yanına takılabilen isteğe bağlı kompakt BEAM Gizlilik El Telefonu kullanımını da destekler.
Dock, telefon şarjı, veri bağlantısı için USB bağlantısı, entegre anten, veri ve güç bağlantısı özelliklerine sahiptir, bu da tüm anten kablolarının ve gücün sürekli olarak doka bağlı kalmasını sağlayarak her zaman kullanıma hazır olmasını mümkün kılar.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Iridium Extreme el telefonunu güvenli bir şekilde tutar
. Dayanıklı tasarım ve yapı
. Iridium Extreme el telefonunu kullanıma hazır şekilde şarj eder
. Entegre anten bağlantısı, Iridium & GPS
. USB bağlantısı
POTS/RJ11
. Standart kablosuz & kablolu telefonları destekler (5 REN)
. POTS telefonu üniteden 600m (2000 ft) uzakta çalıştırılabilir
. PBX sistemine kolayca entegre edilebilir
. Çalma, meşgul & arama tonları
. Üstün ses kalitesi
. Arama numarası işleme ve hızlı arama
TAKİP
. Hızlı GPS tetikleme
. BEAM'in MyBuddy Extreme ile arayüzlenir
PANİK/UYARILAR
. BEAM'in MyBuddy Konum Tabanlı web uygulaması ile arayüzlenir
. İsteğe bağlı dış uyarı butonu bağlantısı
ENTEGRE BLUETOOTH
. Docking ünitesine entegre Bluetooth
. Bluetooth hands-free ses bağlantısı
YERLEŞİK ÇALDIRICI
. Geliştirilmiş çalma göstergesi için yerleşik çaldırıcı
SES, VERİ, SMS, SBD
. Tüm Iridium ses, veri, SMS & SBD hizmetlerini destekler
. Ön ödemeli, son ödemeli & mürettebat araması erişimi
GİZLİLİK EL TELEFONU
. İsteğe bağlı BEAM Gizlilik el telefonunu destekler
. Kupa dışına alındığında otomatik cevap
KURULUM
. 9 - 32V DC güç girişi destekler
. Evrensel montaj ile esnek kurulum
. 100 - 240V AC paketi ile birlikte sağlanır
KALİTE
. Profesyonel endüstriyel tasarım
. İç huzur için 2 yıl değiştirme garantisi
. %100 fabrika testli
. Tamamen sertifikalı, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODELİ | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| PARÇA # | EXTRMPD |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | IRIDIUM |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, MARITIM, ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | DOCKING STATION |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| İLE UYUMLU | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| ÖZELLİKLER | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| SERTİFİKALAR | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| GENİŞLİK | ["82.2 mm (3.24 inç)"] |
| DERİNLİK | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| AĞIRLIK | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme Özellikleri:
• İnce hat kompakt kurulum
• Entegre Bluetooth bağlantısı
• POTS/RJ11 arayüzü, kablo uzunluğu 600m/2000ft'ye kadar
• Ses, SMS, SBD ve Devre Anahtarlı Veri yeteneği
• Takip ve SOS (9575 el cihazı aracılığıyla)
• USB veri arayüzü
• Aksesuar/Marş algılama
• 9-32V DC güç girişi
• AC Priz paketi dahil 110/240 girişi
• Iridium ve GPS Bağlantıları
• PABX Uyumlu (analog)
• 2 yıl onarım veya değiştirme garantisi
What's included
Beam PotsDOCK Extreme Kutu İçeriği:
PotsDOCK Extreme
AC/DC Güç Adaptörü
DC Güç Kablosu/Füzyon Kiti
Evrensel Montaj Braketi (RAM)
Kullanıcı Kılavuzu
Hızlı Başlangıç Kılavuzu