Cobham SAILOR Fleet One Denizcilik İnternet Sistemi 10 Metre Kablo ile (403744A-00591)
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODELİ:
- FLEET ONE
- PARÇA #:
- 403744A-00591
- ORIGIN:
- Çin
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-SAILOR-Fleet-One
Cobham SAILOR Fleet One (403744A-00591)
Fleet One, global sesli iletişim, bölgesel IP verisi 100kbps'ye kadar ve SMS metin mesajlaşma sunar
Küçük gemiler, büyük güç
Kompakt, hafif anteni ve basit kurulumu ile SAILOR Fleet One, her zaman bağlantıda kalmanızı sağlayan, deniz uydu iletişimi dünyasına düşük maliyetli bir giriş noktasıdır. Inmarsat'ın Fleet One hizmetinde güvenilir sesli arama ve internet bağlantısı sağlar; bu hizmet, küresel kapsama alanı için yerleşik Inmarsat-4 uydu takımyıldızının gücünden yararlanır.
Çeşitli uygulamalar
SAILOR Fleet One, 100kbps'ye kadar veri bağlantısı ve tek bir hat üzerinden sesli arama imkanı sunar. Bu yetenekler, daha küçük bot ve profesyonel gemi sahipleri için önemli iletişim işlevselliği sağlar. SAILOR Fleet One küçük olabilir, ancak e-posta, web tarayıcısı, sosyal medya, elektronik belgeler/raporlama ve Makineden Makineye (M2M) uygulamaları için yeterli bant genişliği sunacak kadar güç taşır.
Kolay kurulum
SAILOR Fleet One anteni küçük ve hafif olduğu için kurulumu son derece kolaydır. Anteni alt güverte ekipmanına bağlamak, hevesli sahiplerin kurulum ve bakımı kendilerinin yapabileceği kadar basittir. Güvenilir, rekabetçi fiyatlı hava zamanı ile birleştirildiğinde, SAILOR Fleet One küçük tekneler için uydu iletişimine mükemmel bir giriş sağlar.
Eşsiz soy
SAILOR Fleet One, mevcut SAILOR FleetBroadband ürün serisi ile aynı yüksek standartlara göre tasarlanmıştır; bu ürün serisi, Fleet One hizmeti ile aynı Inmarsat-4 uydularını kullanmaktadır. Bu kalite, dünya genelinde 45.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilir. Kullanım kolaylığı ve dayanıklılık ön planda tutulduğunda, SAILOR Fleet One, açık denizde seyir yaparken veya geçimini balık tutarak sağlarken güvenilir, yüksek kaliteli iletişim sağlamak için güvenilir bir seçenek olarak kabul edilebilir.
Specifications
| MODELİ | FLEET ONE |
|---|---|
| PARÇA # | 403744A-00591 |
| GPU | 200 TOPS |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU, UYDU İNTERNET |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| AĞ | INMARSAT |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM |
| AKSESUAR TİPİ | SYSTEM |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| VERİ HIZI | UP TO 100 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
What's included
403050C-00581 SAILOR Filosu Bir Üst Güverte Ünitesi
403739A-00581 SAILOR Filosu Bir Alt Güverte Ünitesi
403670A-00500 Thrane IP El Telefonu dahil. Yuva, Kablolu
37-107338 SAILOR Anten Kablosu, 10 metre
83-141368 SAILOR Filosu Bir CD rom w. UIM,QG,IG