Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- MARKA:
- MOTOROLA
- PARÇA #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Malezya
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
$1.041,92
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| PARÇA # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | TWO-WAY RADIO |
| MARKA | MOTOROLA |
| KULLANIM TÜRÜ | EL TİPİ |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| UZUNLUK | 131 mm |
| GENİŞLİK | 59 mm |
| DERİNLİK | 22 mm |
Write a Review