Specifications
| MODELİ | 9505A |
|---|---|
| PARÇA # | APKT0401 |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | EL TİPİ |
| AKSESUAR TİPİ | HANDSET |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | PHONE, TEXT MESSAGING |
| TAKIMYILDIZ | 66 UYDU |
| KONUŞMA ZAMANI | UP TO 3.2 HOURS |
| BEKLEME SÜRESİ | UP TO 30 HOURS |
| UZUNLUK | 158 mm |
| GENİŞLİK | 62 mm |
| DERİNLİK | 59 mm |
| AĞIRLIK | 375 grams (13.2 oz) |
Iridium Küresel Kapsama Haritası

Iridium, dünyayı (okyanuslar, hava yolları ve Kutup Bölgeleri dahil) tamamen kapsayan gerçek anlamda küresel uydu ses ve veri çözümlerinin tek sağlayıcısıdır. İridyum telefonlar, başka hiçbir iletişim biçiminin bulunmadığı uzak bölgelere ve bu alanlardan temel iletişim hizmetleri sağlar.