Iridium 9555 Uydu Telefonu + Pelican 1150 Kılıf (İkinci El, 12 Ay Garantili)
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODELİ:
- 9555 PRE-OWNED
- PARÇA #:
- BPKT0801
- ORIGIN:
- Tayland
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Iridium-9555-Phone-Pelican-RES
Iridium, dünyayı (okyanuslar, hava yolları ve Kutup Bölgeleri dahil) tam olarak kapsayan gerçek anlamda küresel uydu ses ve veri çözümlerinin tek sağlayıcısıdır. İridyum telefonlar, başka hiçbir iletişim biçiminin bulunmadığı uzak bölgelere ve bu alanlardan temel iletişim hizmetleri sağlar.
Iridium 9555, güvenilir mobil iletişimde gelinen son noktadır. Sağlam yapılı bir araçtır, oyuncak değildir. Oyun oynamaz, fotoğraf çekmez veya MP3 çalmaz. Yapacağı şey çalışmaktır. Her yerde. İstisnasız. Dünyanın en zorlu ortamlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır, böylece dünyanın en zorlu müşterileri, ihtiyaçları onları nereye götürürse götürsün, kritik bir cankurtaran halatı olarak ona güvenebilir.
Iridium 9555 uydu telefonunun yenilikçi tasarımı, önemli ölçüde küçültülmüş bir boyut, daha el dostu bir form faktörü, sezgisel bir kullanıcı arabirimi ve dahili olarak yerleştirilmiş anten gibi yeni özellikler sunar. Daha parlak bir ekrana, hoparlöre sahip bir telefona, gelişmiş Kısa Mesaj Servisi (SMS) ve e-posta özelliklerine ve yükseltilmiş bir mini USB veri bağlantı noktasına sahip, kompakt, hafif ve kullanımı kolaydır. 9555 telefon, suya ve darbeye dayanıklılık da dahil olmak üzere dünyanın en sağlam, uzak ve endüstriyel ortamlarına dayanacak ve iyi performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Gerçek anlamda küresel kapsama alanı sağlayan tek iletişim ağıyla birlikte 9555, Iridium kullanıcılarının beklediği güvenilir, güvenli, gerçek zamanlı, görev açısından kritik iletişim hizmetini sunar.
Specifications
| TESLİMAT | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODELİ | 9555 PRE-OWNED |
| PARÇA # | BPKT0801 |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM, PORTABLE |
| AKSESUAR TİPİ | HANDSET |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| VERİ HIZI | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| DESTEKLENEN DİLLER | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| ÖZELLİKLER | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL***, PRE-OWNED |
| SERTİFİKALAR | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| TAKIMYILDIZ | 66 UYDU |
| KONUŞMA ZAMANI | UP TO 4 HOURS |
| BEKLEME SÜRESİ | UP TO 30 HOURS |
| UZUNLUK | 143 mm |
| GENİŞLİK | 55 mm |
| DERİNLİK | 30 mm |
| AĞIRLIK | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
İridyum 9555 Özellikleri
Eşsiz dayanıklılık için endüstriyel sınıf tasarım
Kolaylaştırılmış taşınabilirlik için kompakt fiziksel ayak izi
Kullanıma hazır işlevsellik için sezgisel kullanıcı arabirimi
Gelişmiş SMS ve e-posta mesajlaşma özelliği
Entegre hoparlör
Kulaklık ve eller serbest özelliği
Dahili istiflenmiş anten
Mini-USB veri portu ve modem olarak telefon desteği
21 desteklenen menü dili
Görüntülemek
200 karakter aydınlatmalı grafik ekran
Hacim, sinyal ve pil gücü ölçerler
Işıklı hava koşullarına dayanıklı tuş takımı
Arama Özellikleri
Entegre hoparlör
Iridium sesli mesajına hızlı bağlantı
İki yönlü SMS ve kısa e-posta özelliği
Önceden Programlanabilir Uluslararası Erişim Kodu (00 veya +)
Sesli, sayısal ve yazılı mesajlar için posta kutusu
Seçilebilir zil ve uyarı sesleri (8 seçenek)
Hafıza
Birden çok telefon numarası, e-posta adresi ve not kapasiteli 100 girişli dahili adres defteri
155 giriş kapasiteli SIM kart adres defteri
Arama geçmişi alınan, cevapsız ve aranan aramaları saklar
Kullanım Kontrol Özellikleri
Maliyetleri yönetmek için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen arama zamanlayıcıları
Ek güvenlik için tuş takımı kilidi ve PIN kilidi
What's included
Iridium 9555 Küresel Kapsama Haritası

Iridium, başka hiçbir iletişim biçiminin bulunmadığı uzak bölgelere ve bu alanlardan temel iletişim hizmetleri sunar. 66 çapraz bağlı Alçak Dünya Yörüngesi (LEO) uydusunun benzersiz şekilde gelişmiş küresel bir takımyıldızı tarafından desteklenen Iridium® ağı, hava yolları, okyanuslar ve kutup bölgeleri de dahil olmak üzere gezegenin tüm yüzeyinde yüksek kaliteli ses ve veri bağlantıları sağlar. Iridium, ortak şirketlerden oluşan ekosistemiyle birlikte, gerçekten küresel iletişim gerektiren pazarlar için yenilikçi ve zengin bir güvenilir çözümler portföyü sunar.
Dünyadan sadece 780 kilometre uzakta olan Iridium'un LEO ağının yakınlığı, kutuptan direğe kapsama, daha kısa bir iletim yolu, daha güçlü sinyaller, daha düşük gecikme süresi ve GEO uydularına göre daha kısa kayıt süresi anlamına gelir. Uzayda, her bir Iridium uydusu, geleneksel yerel sistemlerin bulunmadığı yerlerde bile küresel kapsama alanı sağlamak için trafiği uydular arasında yönlendiren dinamik bir ağ oluşturarak en fazla dördüne bağlıdır.
