Güvenlik Sarısı Iridium Extreme 9575N Uydu Telefonu (CPKTN1901-002)
Out of stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODELİ:
- 9575N EXTREME IN SAFETY YELLOW
- PARÇA #:
- CPKTN1901-002
- ORIGIN:
- Tayland
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone-Yellow
Gelişmiş ses kalitesi, entegre hoparlör ve eller serbest özelliği, Iridium 9575'i akıllı bir seçim haline getiriyor.
Iridium 9575 Extreme, kullanımı kolay kısa mesaj yoluyla başkalarıyla iletişimde kalmanıza ve deneyimlerinizi paylaşmanıza izin veren SMS özelliklidir. Ücretsiz Metin / SMS Mesajı Gönderin .
Iridium Extreme, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda kritik, hızlı yanıtı etkinleştiren programlanabilir bir acil durum düğmesiyle donatılmıştır. GEOS Travel Safety Group tarafından desteklenen acil durum hizmetlerine sahip, GPS özellikli SOS düğmesine sahip tek uydu telefonudur ve ücretsiz olarak dahildir. Ayrıntılara Bakın .
Iridium 9575 Extreme, GPS konumlandırma sağlayan Konum Tabanlı Hizmetler (LBS) ile donatılmıştır ve dünyanın herhangi bir yerinden koordinatlarınızı belirlemenize ve paylaşmanıza olanak tanır.
Specifications
| MODELİ | 9575N EXTREME IN SAFETY YELLOW |
|---|---|
| PARÇA # | CPKTN1901-002 |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | EL TİPİ |
| AKSESUAR TİPİ | HANDSET |
| VERİ HIZI | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| DESTEKLENEN DİLLER | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TAKIMYILDIZ | 66 UYDU |
| KONUŞMA ZAMANI | UP TO 4 HOURS |
| BEKLEME SÜRESİ | UP TO 30 HOURS |
| UZUNLUK | 140 mm (5.5") |
| GENİŞLİK | 60 mm (2.36") |
| DERİNLİK | 27 mm (1.06") |
| AĞIRLIK | 247 grams (8.7 oz) |
Feature
İridyum 9575 Ekstrem Özellikler
• GPS özellikli konum tabanlı hizmetler
• Çevrimiçi izleme
• Çeşitli pazarlar için sağlanan özelleştirilmiş çözümler
• Kişisel iletişimi önemli ölçüde geliştiren aksesuarlar
• Uydu Acil Durum Bildirim Cihazı (GÖNDER) uyumlu SOS düğmesi tasarımı
• Güvenilir iki yönlü küresel kapsama alanı
• Şimdiye kadar yapılmış en sağlam askeri sınıf tasarımlı uydu ahizesi
What's included
Iridium Küresel Kapsama Haritası

Iridium, başka hiçbir iletişim biçiminin bulunmadığı uzak bölgelere ve bu alanlardan temel iletişim hizmetleri sunar. 66 çapraz bağlı Alçak Dünya Yörüngesi (LEO) uydusunun benzersiz şekilde gelişmiş küresel bir takımyıldızı tarafından desteklenen Iridium® ağı, hava yolları, okyanuslar ve kutup bölgeleri de dahil olmak üzere gezegenin tüm yüzeyinde yüksek kaliteli ses ve veri bağlantıları sağlar. Iridium, ortak şirketlerden oluşan ekosistemiyle birlikte, gerçekten küresel iletişim gerektiren pazarlar için yenilikçi ve zengin bir güvenilir çözümler portföyü sunar.
Dünyadan sadece 780 kilometre uzakta olan Iridium'un LEO ağının yakınlığı, kutuptan direğe kapsama, daha kısa bir iletim yolu, daha güçlü sinyaller, daha düşük gecikme süresi ve GEO uydularına göre daha kısa kayıt süresi anlamına gelir. Uzayda, her bir Iridium uydusu, geleneksel yerel sistemlerin bulunmadığı yerlerde bile küresel kapsama alanı sağlamak için trafiği uydular arasında yönlendiren dinamik bir ağ oluşturarak en fazla dördüne bağlıdır.