Iridium 9575 PTT + Beam DriveDOCK Extreme Kablosuz Bas-Konuş (PTT) Paketi
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
Beam DriveDOCK Extreme Kablosuz Bas-Konuş (PTT) Paketi (EXTRMDD-PTT-W1)
Kablosuz ahizenin sağlam birinci sınıf uzak hoparlör mikrofonu, Beam Extreme Yerleştirme İstasyonuna bağlandığında her durumda olağanüstü net ses sunar. Mikrofon, her bastığınızda hem mekanik hem de sesli geri bildirim sağlayan, aramanızın gönderildiğini anlamanız için son derece dokunsal bir PTT düğmesine sahiptir.
| Gizli Ahize (Hat Giriş/Çıkış) | DriveDOCK yuvasının alt kısmında 4 kutuplu 3,5 mm ses jakı. |
| Harici Hoparlör ve Mikrofon | Hoparlör için kablo demetinde bir adet yatay 2 pimli Microfit konektör ve mikrofon için bir adet dikey 2 pimli Microfit konektör. |
| Veri Bağlantı Noktası (USB) | USB Mini-B 5 pimli dişi (USB Bağımlı). USB 2.0 uyumlu, CDC Seri profili. |
| Alarm (Uyarı) Döngüsü | Alarm Modu: "Normalde Kapalı" Döngü GİRİŞTEN ÇIKIŞA kadar 50 m'ye kadar kablo, birden çok düğmeyi seri olarak çalıştırır. Kahverengi kablo Giriştir, Yeşil kablo Çıkıştır. |
| Korna Çıkışı / Ses Sisteminin Sessize Alınması | Kablo tezgahındaki mavi tel. Açık kollektör çıkışı, 120mA'ya kadar akım yutma kapasitesiyle 12V veya 24V DC'ye bağlanabilir. |
| Güç kablosu | 4'lü Microfit soket. +Vin (Kırmızı kablo),0V (GND, Siyah kablo) ve ACC (Açma/Kapama Algısı, Sarı kablo). 9-32VDC toleranslıdır. ACC algılama: Yüksek(1) > +7Vdc Düşük (0) 0V < +5Vdc |
| LED'ler/Düğmeler | Bluetooth, Zil, İzleme, Sessize Alma, Yukarı ve Aşağı |
| PARÇA # | EXTRMDD-PTT-W1A + 9575PTT |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU, SATELLITE PTT |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM PTT |
| KULLANIM TÜRÜ | ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | BUNDLE |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| İLE UYUMLU | IRIDIUM PTT |
• Dayanıklı ve güvenilir mikrofon/hoparlör ahizesi
• IP55 hava koşullarına dayanıklılık uyumluluğu, yerleşik titreşime ve düşmeye dayanıklı
• Gelişmiş net ses kalitesi
• Mevcut BEAM DriveDOCK Extreme ile uyumlu
• Iridium Network'ün HEM Telefon hem de PTT modlarını destekler
• PTT sesini harici kabin hoparlörüne yükseltme özelliği
• Sol veya sağ yan braket montajı
• İsteğe bağlı kulaklık aksesuarları için 3,5 mm kulaklık jakı