Iridium AeroAntenna Mobil Sabit Montajlı Anten (AT1621-5)
In stock
- MARKA:
- AEROANTENNA
- PARÇA #:
- AT1621-5
- ORIGIN:
- Amerika Birleşik Devletleri
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-AT1621-5-Fixed-Mobile
Bu İridyum frekanslı anten (AT1621-5), kara/mobil uygulamalar için tasarlanmıştır ve hem ses hem de veri iletişim sistemleriyle çalışır. 197 inç anten kablosu dahildir ve antene takılır. Anten, yalnızca tek delikli bir aracın çatısına takılmasına izin veren bir bölme konektörü içerir.
Özellikler
Çap: 8,966 cm (3,53 inç)
Yükseklik: 2,108 cm (0,83 inç)
Ağırlık: 283,49 gram (10,0 ons)
(Bu ürün aynı zamanda Beam RST720 olarak da pazarlanmaktadır)
Specifications
| PARÇA # | AT1621-5 |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | AEROANTENNA |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -40°C to 70°C |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| İLE UYUMLU | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, IRIDIUM GO! |
| ÖZELLİKLER | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| GENİŞLİK | 8.966 cm (3.53 in.) |
| DERİNLİK | 2,108 cm (0,83 po) |
| AĞIRLIK | 283,49 grammes (10,0 onces) |