Iridyum AeroAntenna Sabit Direk Anteni - Braket Montajı (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Sabit Direk Anteni - Braket Montajı (AT1621-73)
AeroAntenna Sabit Direk Anteni, Iridium 9500, 9505 veya 9505A uydu telefonları ve 9570 taşınabilir istasyon ile kullanıma yönelik olarak, kalıcı bina içi veya deniz uygulamaları için olağanüstü alım performansı sunar. Serbest hava operasyonu için tasarlanmıştır. (Zemin düzlemi yoktur.) AT1621-73 sabit direk Iridium aksesuar direk montaj anteni, Iridium ve Motorola uydu telefonları ile çeşitli sabit yer taşınabilir istasyon sistemleri ile kullanıma yöneliktir.
Specifications
| PARÇA # | AT1621-73 |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | AEROANTENNA |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, MARITIM |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| İLE UYUMLU | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| ÖZELLİKLER | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| AĞIRLIK | 226,79 gramas |