İridyum için Pasif Omni Anten (65900-003)
calcActive())">
In stock
- MARKA:
- SCAN ANTENNA
- PARÇA #:
- 65900-003
- ORIGIN:
- Danimarka
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65900
$0,00
İridyum için Pasif Omni Anten (65900)
| ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ: | |
|---|---|
| SIKLIK | 1616 - 1626,5 MHz (L-Band) |
| UYDU SİSTEMİ | İridyum |
| İÇ DİRENÇ | 50 ohm |
| POLARİZASYON | RHCP (SAT) |
| EKSENEL ORAN | < 6 dB |
| KAZANÇ | 2 dBic |
| VSWR'ye Karşı | < 2.0 |
| MEKANİK ÖZELLİKLER: | |
|---|---|
| RENK | Parlak Beyaz |
| BOY UZUNLUĞU | 111 mm |
| ÇAP | 94 mm |
| AĞIRLIK | 300 gram |
| MONTAJ | 1" dişli (ABD)(1"-14NF) |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25C ila +55C |
| HAYAT SICAKLIĞI | -40C ila +80C |
| KONNEKTÖR 1 | TNC (f) (SAT) |
| KABLO | Dahil değil |
| MONTAJ YERİ | Braketi kullanarak direk üzerinde |
| GİRİŞ KORUMASI | IP66 |
| TİTREŞİM | IEC60945 |
| SİPARİŞ BİLGİLERİ: | |
|---|---|
| PARÇA NO. | 65900 |
Specifications
| PARÇA # | 65900-003 |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | SCAN ANTENNA |
| AĞ | IRIDIUM |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, MARITIM |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | PASSIVE |
| SERTİFİKALAR | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 111 millimètres |
| DIAMETER | increased to 94 million |
| AĞIRLIK | 300 grammes |
Write a Review