Thuraya GSM Genişletici
In stock
- MARKA:
- THURAYA
- PARÇA #:
- GSM
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
Thuraya GSM Genişletici
Specifications
| PARÇA # | GSM |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU İNTERNET |
| KULLANIM ALANI | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| MARKA | THURAYA |
| AĞ | THURAYA |
| HİZMET | THURAYA IP |
| KULLANIM TÜRÜ | PORTABLE |
| AKSESUAR TİPİ | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| ÖZELLİKLER | INTERNET |
| TAKIMYILDIZ | 2 UYDU |
| UZUNLUK | 216 mm (8.5") |
| GENİŞLİK | 216 mm (8.5") |
| DERİNLİK | 45 mm |
| AĞIRLIK | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya Kapsama Haritası

Thuraya'nın güçlü uydu ağı, en uzak konumlarda kapsama alanı sağlayarak, sizi her zaman bağlantıda tutmak için tıkanıklık içermeyen uydu iletişimleri sağlar. Yenilikçi uydu tasarımından her bir Thuraya cihazının ve aksesuarının güvenilirliğine kadar, karasal sistemlerin ve hücresel ağların sınırlarının ötesinde gerçekten üstün bir uydu iletişim çözümü sunuyoruz.
Thuraya ağı kuzey veya güney Amerika'yı kapsamaz.