Thuraya IP + Taşınabilir Geniş Bant Uydu Modem
In stock
- MARKA:
- THURAYA
- MODELİ:
- IP+
- PARÇA #:
- 9104
- ORIGIN:
- Amerika Birleşik Devletleri
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Kendi boyutunda bir terminalden en yüksek IP hızlarını sağlayan Thuraya IP+, çok çeşitli görev açısından kritik uygulamaları desteklemek üzere tasarlanmıştır. Son derece taşınabilir olan Thuraya IP+, sırt çantasından geniş banda saniyeler içinde kolayca kurulabilir ve Thuraya'nın kapsamlı uydu ağının kapsadığı konumlardan güvenilir geniş bant erişiminden yararlanmanıza olanak tanır.
Çalışmak. E-posta. Sörf. Skype. Facebook. Herhangi bir yere.
Thuraya IP+'nın yüksek hızlı IP yetenekleri, kullanıcıların ihtiyaç duydukları her yerde ve her zaman e-posta, sosyal medya ve VoIP uygulamaları yoluyla kurumsal ağlara erişmelerini ve meslektaşları, aileleri ve arkadaşları ile bağlantı kurmalarını sağlar.
Specifications
| TESLİMAT | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODELİ | IP+ |
| PARÇA # | 9104 |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU İNTERNET |
| KULLANIM ALANI | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| MARKA | THURAYA |
| AĞ | THURAYA |
| HİZMET | THURAYA IP |
| KULLANIM TÜRÜ | PORTABLE |
| AKSESUAR TİPİ | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TAKIMYILDIZ | 2 UYDU |
| UZUNLUK | 216 mm (8.5") |
| GENİŞLİK | 216 mm (8.5") |
| DERİNLİK | 45 mm |
| AĞIRLIK | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya IP+ Kapsama Haritası

Thuraya'nın güçlü uydu ağı, en uzak konumlarda kapsama alanı sağlayarak, sizi her zaman bağlantıda tutmak için tıkanıklık içermeyen uydu iletişimleri sağlar. Yenilikçi uydu tasarımından her bir Thuraya cihazının ve aksesuarının güvenilirliğine kadar, karasal sistemlerin ve hücresel ağların sınırlarının ötesinde gerçekten üstün bir uydu iletişim çözümü sunuyoruz.
Thuraya ağı kuzey veya güney Amerika'yı kapsamaz.