Thuraya XT-LITE Uydu Telefonu
Out of stock
- MARKA:
- THURAYA
- MODELİ:
- XT LITE
- ORIGIN:
- Güney Kore
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for $587,95 each and save 2%
- Buy 5 for $575,95 each and save 4%
- Buy 10 for $569,95 each and save 5%
- Buy 20 for $563,95 each and save 6%
- Buy 50 for $557,95 each and save 7%
- Buy 100 for $551,95 each and save 8%
Thuraya XT-LITE Uydu Telefonu
Thuraya XT-LITE rakipsiz değere sahip güvenilir uydu telefonu bağlantısı sağlar. Net ve kesintisiz bir bağlantıdan ödün vermeden güvenli bir şekilde bağlı kalması gereken, maliyet bilincine sahip kullanıcılar için tasarlanmıştır. Kullanımı çok kolaydır. İster çölü aşıyor, ister denizde yelken açıyor, ister dağlara tırmanıyor olun, uydu modunda telefon görüşmeleri yapabilir ve SMS mesajları gönderebilirsiniz.
Uydu modunda aramalar ve kısa mesajlar
Karasal şebeke olmadığında uydu modunda arama yapın ve SMS mesajları gönderin. Gelişmiş çok yönlü anten, kesintisiz iletişim sağlar ve hareket halindeyken yapılan aramalar için kesintisiz konuş ve konuş işlevi sunar.
Uzun ömürlü pil ömrü
Thuraya XT-LITE, altı saate kadar konuşma süresi ve 80 saate kadar bekleme süresi sağlayan uzun ömürlü bir pil ile güvenilir iletişim sağlar.
Kullanım kolaylığı
Telefonunuzu şarj edin ve SIM kartınızın çalıştığından emin olun. Bu kadar basit. Daha sonra Thuraya XT-LITE'ı mevcut 13 dilden birine programlayabilirsiniz (Basitleştirilmiş Çince, ayrı bir bellenim olarak mevcuttur).
En sağlam ve güçlü uydu ağı tarafından desteklenir
Thuraya'nın uydu ağı, yaklaşık 160 ülke veya dünyanın üçte ikisi dahil olmak üzere en güvenilir uydu kapsamına sahip olmasıyla ünlüdür. Thuraya XT-LITE, her zaman bağlantıda kalmanızı sağlayarak, uydu anteni kapalıyken bile bir arama bildirimi almanızı sağlar.
Ek özellikler şunları içerir: Adres defteri, alarmlar, hesap makinesi, takvim, arama günlükleri, konferans aramaları, kişi grupları, hızlı arama, kronometre ve dünya saati.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| TESLİMAT | DUBAI, UAE |
| MODELİ | XT LITE |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MARKA | THURAYA |
| AĞ | THURAYA |
| HİZMET | THURAYA VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | EL TİPİ |
| AKSESUAR TİPİ | HANDSET |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| VERİ HIZI | N/A |
| DESTEKLENEN DİLLER | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| ÖZELLİKLER | PHONE, TEXT MESSAGING |
| TAKIMYILDIZ | 2 UYDU |
| KONUŞMA ZAMANI | UP TO 6 HOURS |
| BEKLEME SÜRESİ | UP TO 80 HOURS |
| UZUNLUK | 128 mm (5.04") |
| GENİŞLİK | 53 mm (2.09") |
| DERİNLİK | 27 mm (1.06") |
| AĞIRLIK | 186 grams (6.56 oz) |
Thuraya XT-Lite Kapsama Haritası

Thuraya'nın güçlü uydu ağı, en uzak konumlarda kapsama alanı sağlayarak, sizi her zaman bağlantıda tutmak için tıkanıklık içermeyen uydu iletişimleri sağlar. Yenilikçi uydu tasarımından her bir Thuraya cihazının ve aksesuarının güvenilirliğine kadar, karasal sistemlerin ve hücresel ağların sınırlarının ötesinde gerçekten üstün bir uydu iletişim çözümü sunuyoruz.
Thuraya ağı kuzey veya güney Amerika'yı kapsamaz.