Inmarsat IsatPhone Pro için Işın IsatDock LITE (ISD LITE)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- MODELİ:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Inmarsat IsatPhone Pro için Işın IsatDock LITE (ISD LITE)
Inmarsat'ın IsatPhone Pro'su için Beam IsatDock LITE, kara ve deniz uygulamaları için standart ses ve *veri hizmetlerine kolay erişimin gerekli olduğu çeşitli uygulamalarda yarı kalıcı kurulum sağlar.
IsatDock LITE, IsatPhone Pro'nun her zaman açık ve bir Bluetooth aksesuarı veya isteğe bağlı özel ahize aracılığıyla yanıtlanabilen gelen aramaları almaya hazır olmasını sağlar. IsatPhone Pro ahize, aynı zamanda anahtarla kilitlenebilen Dock'a güvenli bir şekilde oturur, diğer özellikler arasında telefon şarj etme, USB *veri bağlantı noktası, dahili zil sesi bulunur ve anten ile gücün kullanıma hazır Dock'a kalıcı olarak bağlanmasına olanak tanır. IsatPhone Pro ahize, dock'un üst kısmındaki bir düğmeye basılarak kolayca takılıp çıkarılabilir, bu da gerektiğinde Dock'tan uzakta kullanımı çok kolaylaştırır.
Specifications
| MODELİ | ISD LITE |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, MARITIM, ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | DOCKING STATION |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| İLE UYUMLU | ISATPHONE PRO |
Feature
Beam IsatDock LITE Özellikleri
• Telefonu her zaman şarjlı tutar
• Ayarlanabilir dahili zil sesi
• Ayarlanabilir parlaklığa sahip durum LED'i
• Evrensel RAM braketini içerir
• Ses ve veri desteği
• İsteğe bağlı gizli ahize
• İnce tasarım
• Yüksek kaliteli ABS plastik
• Tek hareketli yerleştirme mekanizması
• Yerleştirme kılavuzları
• Tek tuşla bırakma
• Anahtarla kilitlenebilir
• Üniversal montaj seçenekleri
• Sağlam GSPS/GPS anten bağlantısı
• Erişilebilir kontrol düğmeleri
• 24 ay garanti
What's included
Neler Dahil:
• IsatDock LITE
• Üniversal Montaj Braketi (RAM)
• Ahize kilitleme Tuşu
• 10-32V DC Güç Kablosu
• Kullanım Kılavuzu
• Hızlı Başlangıç Kılavuzu