Cobham BGAN Explorer 325 Araç Hareket Halinde Uydu İnternet Sistemi (403721A-00502)
BGAN TERMİNALLERİ | PLANLAR | AKSESUARLAR | KİRALIK | DESTEK
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODELİ:
- EXPLORER 325
- PARÇA #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Cobham BGAN Explorer 325 Araç Hareket Halinde Uydu İnternet Sistemi (403721A-00700)
Araçlar için kompakt ses ve geniş bant çözümü
EXPLORER 325 BGAN terminali ile aracınız hareket halindeyken bile Inmarsat BGAN üzerinden anında dünyaya ses veya veri ile bağlanabilirsiniz.
Hareket halindeyken iletişim kurmak işinizi bitirmenizi sağlar ve EXPLORER 325 ile saatte 200 km'ye varan bir hızla seyahat ediyor olsanız bile asla iletişiminiz kopmaz.
Hızlı Bağlantı
384kbps standart IP'ye kadar BGAN veri hızlarına ve 128kbps'ye kadar akışa ve engebeli zeminde hızla hareket ederken bile 5° yüksekliğe kadar çalışmaya olanak tanır.
Hızlı bağlantıdan ve zorlu ortamlarda seyahat ederken kesintiye uğramayacağına dair güvenden yararlanın.
Dağıtımı Kolay
EXPLORER 325'in kurulumu çok kolaydır - anteni aracınızın çatısına yerleştirin, onu ve PC'nizi terminale bağlayın ve bir mobil iletişim merkeziniz olsun.
Neredeyse hiç vakit kaybetmeden ofisinizde olabilirsiniz. VPN'e erişin, e-postaları takip edin, web'de gezinin; Sınırları geçtiğinizde sabit fiyatlandırma ve dolaşım ücreti olmadan.
Kompakt Form
35 cm çapında, 12 cm yüksekliğinde ve yalnızca 3,6 kg ağırlığında olan EXPLORER 325, piyasadaki mevcut en küçük araç BGAN antenine sahiptir.
EXPLORER 325'in kompakt boyutu ve fiyat noktası, trenler ve kamyonlar da dahil olmak üzere hareket halinde iletişim için yeni uygulamaların kapılarını açıyor.
| Boyutlar (Y/G/D) | Alıcı: 41x231x278mm Anten: 120/?350mm |
| Ağırlık | Alıcı: 2,4 kg/Anten: 4,4 kg |
| Standart IP | 384 kbps'ye kadar |
| standart ses | 4 kbps |
| Üstün ses | 3,1 kHz ses, 64 kbps (@yükseklik >45?) |
Specifications
| MODELİ | EXPLORER 325 |
|---|---|
| PARÇA # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU İNTERNET |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT BGAN |
| KULLANIM TÜRÜ | ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | TERMINAL |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| VERİ HIZI | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| DESTEKLENEN DİLLER | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| SERTİFİKALAR | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
Sisteme dahil
1. Tam Entegre Otomatik Takip Anteni
- Beyaz renk
- Anten montajı için dahili manyetik yuvalar
2. EXPLORER Kara Aracı Telsizi.
- Standart Ethernet Kablosu (2m/6,6ft)
- Başlarken kiti - Hızlı Başlangıç Kılavuzu, kılavuzları içeren CD
- 12/24VDC Giriş Kablosu
- Anten Kablosu, TNC konektörlü Koaksiyel (2,7 m/8,8 ft)
3. Yuva ve Sarmal Kablo ile kablolu Thrane IP ahize.
403721A-00520 modeline özel:
- GNSS: Yalnızca GPS - Glonass, Beidou veya Galileo desteği yok
- Alphasat: EMEA'da çalışır ancak Alphasat altında genişletilmiş L-bandı frekanslarını desteklemez
Inmarsat BGAN Kapsama Haritası

Bu harita, Inmarsat'ın dördüncü L-Bant bölgesinin ticari tanıtımının ardından Inmarsat'ın kapsama beklentilerini göstermektedir. Bir hizmet garantisi sunmaz. Kapsama alanlarının sınırındaki hizmetin kullanılabilirliği, çeşitli koşullara bağlı olarak dalgalanır.