Cobham BGAN Explorer 727 Araç Hareket Halinde Uydu İnternet Sistemi (403722A-20002)
BGAN TERMİNALLERİ | PLANLAR | AKSESUARLAR | KİRALIK | DESTEK
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODELİ:
- EXPLORER 727
- PARÇA #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Cobham BGAN Explorer 727 Araç Hareket Halinde Uydu İnternet Sistemi (403722A-20002)
Cobham BGAN EXPLORER 727 anteni çatıya monte edilmiştir ve sürekli olarak uydu konumlarını takip eder, bu da her zaman yüksek hızlı geniş bant bağlantısı sağlar.
Hareket Halinde Yüksek Hızlı Geniş Bant
Anten, hareket halindeyken yüksek hızlı bağlantı sağlayarak uydu konumlarını otomatik olarak izler. Eşzamanlı 432 kbps veri ve telefon görüşmeleri – 200 km/s'yi aşan hızlarda bile.
Mobil iletişim
Tam bir mobil iletişim merkezine dönüştürmek için anteni aracınızın tavanına yerleştirin. İnternet ve telefon ağlarına anında erişim sağlar.
Canlı yayın veya sakla ve ilet
Hem canlı akışı hem de sakla ve ilet'i kolaylaştırır ve dünyanın sıcak noktalarından doğrudan aktarımlara olanak tanır. BGAN X-Stream ile terminal hareketsizken (duraklatıldığında) BGAN'da bulunan en yüksek akış hızlarından yararlanın.
Specifications
| MODELİ | EXPLORER 727 |
|---|---|
| PARÇA # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU İNTERNET |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT BGAN |
| KULLANIM TÜRÜ | ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | TERMINAL |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| DESTEKLENEN DİLLER | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | INTERNET |
What's included
Sisteme dahil
1. Tam Entegre Otomatik İzleme Anteni (Beyaz)
2. EXPLORER Kara Taşıtı Telsizi
- Standart Ethernet Kablosu (5m/16,4ft)
- 12/24 VDC giriş kablosu (6m/19,7ft)
- Anten Kabloları, TNC Konnektörlü COAX (2,7m/8,8ft, 8m/26ft)
- Başlarken kiti - Hızlı Başlangıç Kılavuzu, kılavuzları içeren CD
3. 403670A-00500: Yuva ve Sarmal Kablo ile kablolu IP ahize
4. Anten montaj kiti (Sabit / Ray)
Inmarsat BGAN Kapsama Haritası

Bu harita, Inmarsat'ın dördüncü L-Bant bölgesinin ticari tanıtımının ardından Inmarsat'ın kapsama beklentilerini göstermektedir. Bir hizmet garantisi sunmaz. Kapsama alanlarının sınırındaki hizmetin kullanılabilirliği, çeşitli koşullara bağlı olarak dalgalanır.