Cobham Explorer 510 BGAN Land Taşınabilir Uydu İnternet Terminali (403711A-00500)
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODELİ:
- BGAN EXPLORER 510
- PARÇA #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kamboçya
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
Bağlanmanın yeni bir yolu
Ultra taşınabilir
güvenilir bağlantı
Specifications
| MODELİ | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| PARÇA # | 403711A-00500 |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU İNTERNET |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT BGAN |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, PORTABLE |
| AKSESUAR TİPİ | TERMINAL |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| VERİ HIZI | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| DESTEKLENEN DİLLER | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| SERTİFİKALAR | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TAKIMYILDIZ | 3 UYDU |
| BEKLEME SÜRESİ | 24 HOURS |
| UZUNLUK | 202 mm (7.8") |
| GENİŞLİK | 202 mm (7.8") |
| DERİNLİK | 51.8 mm (2") |
| AĞIRLIK | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• EXPLORER 510 terminali
• Dahili Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil
• EXPLORER Yumuşak Çanta
• USB'den Ethernet'e Dönüştürücü Kablosu
• 100-240VAC Güç Kaynağı
• Çok Dilli Hızlı Başlangıç Kılavuzu
• Çok dilli web sunucusu ve yerleşik kılavuz (ENG, FR, DE, ES, RU, JP ve CN)
Inmarsat BGAN Kapsama Haritası

Bu harita, Inmarsat'ın dördüncü L-Bant bölgesinin ticari tanıtımının ardından Inmarsat'ın kapsama beklentilerini göstermektedir. Bir hizmet garantisi sunmaz. Kapsama alanlarının sınırındaki hizmetin kullanılabilirliği, çeşitli koşullara bağlı olarak dalgalanır.