Cobham SATCOM BGAN Explorer 710 Kara Taşınabilir Uydu İnternet Terminali (403720B-00505)
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODELİ:
- EXPLORER 710
- PARÇA #:
- 403720B-00506
- ORIGIN:
- Kamboçya
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-710
Cobham BGAN Explorer 710 Land Taşınabilir Uydu İnternet Terminali
Gelişmiş işlevsellik ile kompakt ve hafif
EXPLORER 710, dünyanın en küçük 1. sınıf terminalidir ve BGAN HDR (yüksek veri hızı) hizmetine erişebilen ilk terminaldir. Terminal, akış hızlarınızı ikiye katlayacak yerleşik bir bağlama özelliği dahil olmak üzere gelişmiş işlevsellik ile birlikte gelir.
Yeni ve heyecan verici özelliklerinden biri, kullanıcıların kendi Akıllı Telefon cihazlarını bağlamasına olanak tanıyarak veri bağlantısı sesli aramayı etkinleştirebilmenizi sağlar. Diğer özellikler arasında bir USB ana bilgisayar arabirimi, çalışırken değiştirilebilir piller, kullanımı kolay bir LED ekran ve çok çeşitli uygulamaları desteklemek için birden çok arabirim bulunur.
Yeni EXPLORER 710 BGAN terminali, yayın ve diğer IP tabanlı endüstri uygulamaları için yeni bir yüksek hızlı ultra taşınabilir uydu akışı çağını başlatacak şekilde ayarlanmıştır.
EXPLORER 710, Inmarsat tarafından bu yılın 3. çeyreğinde tanıtılacak yeni yüksek veri hızlı akış hizmetini kullanırken kutudan çıkar çıkmaz 650 kbps'nin üzerinde akış hızları sağlıyor. Eylül 2013'te kullanıma sunulan EXPLORER 710, garantili QoS ile uydu üzerinden en hızlı isteğe bağlı video akışını sağlar.
Dünyanın en küçük ve en hafif Sınıf 1 BGAN terminali ve standart olarak yeni yüksek veri hızlı akışı kullanan ilk platform olan EXPLORER 710, mobil dış yayın kalitesini artırmada yayıncıları desteklemek üzere konumlandırılmıştır.
Cobham SATCOM Başkanı Walther Thygesen, "EXPLORER 710 ile bugüne kadarki en gelişmiş ve en küçük Sınıf 1 terminalini geliştirdik" diyor. "Cobham SATCOM altında tamamen geliştirilen ilk EXPLORER'ın kullanıcılar için böylesine önemli bir performans artışı sağlamasından gurur duyuyoruz."
EXPLORER ekibinin (o zamanlar Thrane & Thrane'in bir parçası olarak) 2005 yılında ilk BGAN terminalini piyasaya sürmesiyle başlayan teknoloji liderliği geleneğini sürdüren EXPLORER 710, birden çok terminalden gelen sinyalleri Ethernet aracılığıyla bağlama yeteneği dahil olmak üzere birçok gelişmiş yeni özellik içerir. 1 Mbps veya daha yüksek IP akış hızı elde edin.
EXPLORER 710, kullanıcıların sesli arama ve bağlantı için kendi cihazlarını bağlamasına olanak tanıyan Akıllı Telefon uygulamalarını BGAN bağlantı dünyasına da tanıtıyor. Diğer özellikler arasında bir PC, Akıllı Telefon veya tablete bağlanmadan kurulum ve yapılandırmayı kolaylaştıran geniş bir LED ekran yer alır.
| Üretici firma | Cobham SATCOM |
| Ağırlık | 3,5 kg (pil dahil) Anten 1,9 kg, Telsiz 1,6 kg |
| Akış IP'si | BGAN HDR, yaklaşık 650kbps sağlaması beklenen tam kanal seçeneğiyle dört kanallı akış hızlarından oluşan bir portföyü destekler. |
| ISDN | RJ-45 ile 64kbps |
| Ses | RJ-11 veya 3.1kHz ses ile |
| Veri Arayüzleri | Ethernet, USB host arayüzü, alıcı-verici / anten arayüzü, BGAN SIM kart yuvası, WLAN 802.11b, LAN |
| Giriş Koruması | Alıcı-Verici: IP52 / Anten IP66 |
Specifications
| MODELİ | EXPLORER 710 |
|---|---|
| PARÇA # | 403720B-00506 |
| GPU | 200 TOPS |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU İNTERNET |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT BGAN |
| KULLANIM TÜRÜ | PORTABLE |
| AKSESUAR TİPİ | TERMINAL |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET, USB, WI-FI |
| VERİ HIZI | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, 176 kbps, 256 kbps, BGAN X-STREAM, BGAN HDR UP TO 650 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 52 (TRANSCEIVER), IP 66 (ANTENNA) |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TAKIMYILDIZ | 3 UYDU |
| UZUNLUK | 279 mm |
| GENİŞLİK | 332 mm |
| DERİNLİK | 52 mm |
| AĞIRLIK | 3.5 kg (7.7 oz) |
What's included
EXPLORER 710 Telsiz ve Anten
şarj edilebilir lityum iyon pil
anten kablosu
2m ISDN/LAN kablosu
115/230VAC güç kaynağı
Hızlı başlangıç Kılavuzu
Inmarsat BGAN Kapsama Haritası

Bu harita, Inmarsat'ın dördüncü L-Bant bölgesinin ticari tanıtımının ardından Inmarsat'ın kapsama beklentilerini göstermektedir. Bir hizmet garantisi sunmaz. Kapsama alanlarının sınırındaki hizmetin kullanılabilirliği, çeşitli koşullara bağlı olarak dalgalanır.