Dish Network ve Bell TV için MIM'li Intellian i2 Marine Uydu TV Sistemi (B4-I2DN)
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODELİ:
- i2
- PARÇA #:
- B4-I2DN
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i2-System-B3-I2DN
Dish Network ve Bell TV için Intellian i2 Marine Uydu TV Sistemi (B3-I2DN)
Intellian i2, çığır açan entegre HD ve Otomatik Uydu Değiştirme TriSat™ modülüne sahip dünyanın ilk yüksek performanslı, kompakt uydu TV sistemidir. Bu son teknoloji işlevsellik, denizcilere, herhangi bir ekstra dönüştürme aracı, kablo tesisatı ve maliyet olmaksızın önde gelen uydu TV servis sağlayıcılarından birinci sınıf yüksek tanımlı (HD) ve standart (SD) programlama yayını sağlar.
i2, hafif anteni (9,8 lbs), küçük montaj alanı (13") ve güçlü tasarım özellikleriyle 25 fitten küçük tekneler için tercih edilen seçimdir. Yenilikçi, patent bekleyen Geniş Menzilli Arama (WRS®) ve Dinamik Işın ile Eğme (DBT®) teknolojileri, i2 her zaman mümkün olan en yüksek sinyal gücünü koruyabilir ve kristal netliğinde TV alımı sağlayabilir. Intellian'ın süper verimli 13" çaplı anteni, gemi kayarken, demirdeyken, seyir halindeyken sürekli, kesintisiz sinyal alımı sağlar. kıyı boyunca veya açık denizde seyir. i2 TVRO 2 eksenli anten, diğer tekneler TV ekranlarında "UYDU ARANIYOR" mesajıyla bırakıldığında uydu sinyali alma süresini hızlandırabilen yerleşik bir GPS sistemine sahiptir!
Intellian'ın yeni akıllı Anten Kontrol Birimi (ACU) ile donatılan tekneciler, basitlik ve kolaylık için tasarlanmış eksiksiz bir anahtar teslimi çözüm elde ediyor. i2 ACU, DirecTV için yerleşik, önceden programlanmış bir küresel uydu kitaplığına sahiptir. Intellian'ın özel Çoklu Uydu Arabirim Modülü* (MIM), gemideki farklı konumlardan aynı anda üç adede kadar farklı uydunun görüntülenmesini sağlar; ACU, tıpkı evinizdeki gibi uzaktan kumandanızdan otomatik uydu geçişini destekler.

Specifications
| TESLİMAT | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODELİ | i2 |
| PARÇA # | B4-I2DN |
| ÜRÜN TİPİ | SATELLITE TV |
| KULLANIM ALANI | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| AĞ | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| ANTEN BOYUTU | 33 cm (13 inch) |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SIKLIK | Ku BAND |
| SERTİFİKALAR | CE COMPLIANCE, FCC |
| AĞIRLIK | 4,5 kg (9,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 38 cm (15.0 inch) |
| RADOME DIAMETER | 37 cm (14.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 51 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
Feature
Intellian i2 Özellikleri
Tam Otomatik Sistem
Otomatik Uydu Arama ve Tanımlama Fonksiyonu
2 eksenli Stabilizasyon, yüksek hızlı izleme sağlar
Yüksek Performanslı Anten
Ku-Bant uydu sinyallerini almak için 33 cm (13 inç) çaplı, parabolik anten
Bölgeye ve seçilen LNB'ye bağlı olarak dairesel veya doğrusal polarizasyon
Ku-bandı HD TV alımı için dahili HD modülü
iQ² Quick&Quiet℠ Teknolojisi
iQ² Teknolojisi, hızlı bir şekilde ayarlamanıza, sağlam bir sinyal kilidini korumanıza ve en sevdiğiniz TV programlarının sessiz ve konforlu bir şekilde keyfini çıkarmanıza olanak tanır.
Geniş Menzilli Arama (WRS) Algoritması, her yerde mevcut olan en hızlı sinyal alımını sağlar
Dinamik Işın Eğme (DBT) teknolojisi, geleneksel antenlerle yaşanan rahatsız edici arka plan gürültüsünü ortadan kaldırırken üstün sinyal takibi sağlamak için akıllı, gerçek zamanlı ışın analizi kullanır
Anten Kontrol Birimi
ACU'da sezgisel kontroller ve dijital uydu bilgileri ekranı
Aptus aracılığıyla otomatik güncellemeler ve tanılama
Basit anten durumu hızlı referansı
Çoklu Alıcı Yeteneği
Çoklu Anahtar veya Intellian MIM (Çoklu Uydu Arayüz Modülü) kullanılarak birden fazla alıcı ve TV bağlanabilir
MIM kullanılarak, hedef uyduyu kontrol etmek için bir ana alıcı seçilebilir
Kuzey Amerika'da, Dish veya Bell TV kullanırken, tıpkı evdeki gibi uzaktan kumandanızdan otomatik uydu geçişini sağlayan bir MIM gereklidir.
Harici NMEA 0183 GPS Arayüzüne Arayüz
Bir gemi sahibinin ayrı bir GPS sistemi kullanmasına izin veren Standart NMEA Arayüzü, ilk arama süresini daha da azaltır
Kompakt Boyut
37 cm (14,6 inç) anten radom çapı
Çok hafif antenin ağırlığı 4,5 kg'dan (10 pound) azdır
Üç Yıllık Küresel Garanti
Tüm anten sistemleri için 2 yıllık işçilik garantisi ile sektör lideri 3 yıllık parça ve işçilik garantisi, donanım yatırımınızla içiniz rahat olsun
Yeni garanti politikası (3 yıllık parça ve 2 yıllık işçilik) yalnızca 1 Ocak 2017 tarihinden sonra satın alınan ürünler için geçerlidir.
What's included
Neler Dahil
Tüm Uydu Sistemleri standart olarak aşağıdaki parçaları içerir
- Anten & Radom 33 cm (13 inç) Reflektör & LNB
- ACU (Anten Kontrol Ünitesi)
- PC Kontrol Programı (Yazılım CD'si dahildir)
- Kurulum ve Kullanım Kılavuzu
- Montaj Şablonu
- Hızlı Kurulum Kılavuzu
Yükleme kiti
- ACU Masa Montaj Braketi × 2EA
- 15 m (49) ft × 1EA Anten-ACU RG6 Koaksiyel Kablo
- 3 m (10 ft) × 1EA ACU-IRD RG6 Koaksiyel Kablo
- 10 m (33 ft) × 1EA DC Güç Kablosu
- 1,8 m (6 ft) × 1EA PC Seri Kablosu
- Konnektörler ve Vidalar
Intellian i2 Kapsama Haritaları




