Intellian i9W 2 eksenli Global Marine Uydu TV Sistemi, 85cm (33,5") Çanak ve WorldView LNB (B4-919W2) ile
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODELİ:
- i9W
- PARÇA #:
- B4-919W2
- ORIGIN:
- Güney Kore
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9W-System-B4-911W2
Küresel uydu hizmetleri uyumluluğu
Intellian i9W, çoklu (8) LO frekansını içeren tek bir LNB modülüyle sizi dünyanın her yerindeki binlerce Ücretsiz TV, Ödemeli TV, Standart Tanımlı ve Yüksek Çözünürlüklü programa bağlamak için en üst düzeyde kolaylık sağlar.
Eller serbest WorldView™ LNB modülü
2. nesil, patent bekleyen WorldView LNB modülü, Intellian'ın en son yeniliğidir. ±1.000 kHz stabiliteye sahip diğer TVRO sistemi LNB'lerinden farklı olarak Intellian WorldView LNB modülü, 100 kat daha fazla doğruluk ve daha yüksek sinyal hassasiyetine sahip olan ±10 kHz'lik en yüksek stabilite üzerine kurulmuştur.
Ek olarak, bu LNB modülü dünya çapında çok bantlı ve çok kutuplu uydu TV hizmetleri alır. Bu nedenle tekne kullanıcılarının, tekne farklı bir uydu servis bölgesine her geçişinde anten kubbesinin içindeki LNB'yi manuel olarak değiştirmelerine gerek kalmaz.
DVB-S2 dijital TV alımı
HD TV hizmetlerinden bazıları DVB-S2'ye taşındı ve gelecekte daha fazla olacak. Intellian'ın çığır açan DVB-S2 dijital TV teknolojisi sayesinde, artık tekneciler en sevdikleri DTH (Direct To Home) eğlencesini denizde tıpkı evleri gibi yaşayabiliyorlar.
Küresel uydu kitaplığı
i9W, denizcilerin bölgeden bölgeye seyahat ederken istenen uyduyu seçmesine izin veren önceden programlanmış küresel uydu kitaplığını içerir. Uydu seçildiğinde, WorldView LNB modülü sinyali almak için otomatik olarak karşılık gelen yerel frekansa geçecektir.
Kablosuz bağlantı ve Aptus mobil
Dahili Wi-Fi, ACU'nun kablosuz olarak bağlanmasını sağlar. ACU'ya bağlanmak ve sistemin ayarlarını kablosuz olarak izlemek, kontrol etmek ve değiştirmek için PC'ler, dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar kullanılabilir. Intellian Aptus mobile, Wi-Fi yoluyla ACU'ya erişmek ve iPhone, iPad veya diğer ağ cihazlarından anteni çalıştırmak için indirilebilir. iPhone ve iPad, Apple Inc.'in tescilli ticari markalarıdır.

Specifications
| MODELİ | i9W |
|---|---|
| PARÇA # | B4-919W2 |
| ÜRÜN TİPİ | SATELLITE TV |
| KULLANIM ALANI | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| ANTEN BOYUTU | 85 cm (33.5 inch) |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SIKLIK | Ku BAND |
| SERTİFİKALAR | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| AĞIRLIK | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Intellian i9W Kapsama Haritaları





