Intellian t130Q 3 eksenli Küresel Sistem, 125 cm (49,2 inç) Reflektör ve Evrensel Dörtlü LNB (T3-131AQS) ile
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODELİ:
- t130Q
- PARÇA #:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
Intellian t130 Marine Uydu TV Sistemi (T2-1317S)
Daha büyük filoları yönetenler için t110W / t110Q, gemi dünyanın neresinde olursa olsun Aptus Web aracılığıyla uzaktan erişim ve yönetime izin vermek için Intellian yapımı herhangi bir uydu iletişim sistemi (VSAT veya FleetBroadband) ile ağa bağlanabilir.
Kullanıcılar, Wi-Fi özellikli ACU'su ile Aptus PC veya App Store'dan ücretsiz olarak indirilebilen bir iOS Mobil Uygulaması olan Aptus Mobile'ı kullanarak t110W / t110Q'ya kablosuz olarak bağlanabilir. Aptus, kullanıcılara anında tanılama, performans günlüğü işlevleri ve antenin aygıt yazılımı ve Küresel Uydu Kitaplığı için tek dokunuşla güncellemeler sunarak antenin her zaman en yüksek performansı sunmasını sağlar.
Denizde Rakipsiz Uydu Performansı
22.000 mil uzaktaki bir uyduyu bulmak kolay değil, ancak Intellian'ın Geniş Menzil Arama teknolojisi sayesinde antenlerimiz daha geniş bir aralıkta arama yapıyor ve saniyeler içinde bir sinyale kilitleniyor - geleneksel antenlerden dört ila beş kat daha hızlı.
Seyir halindeyken veya tekne hareket ederken bu sinyale bağlı kalmak, Intellian'ı seçmek için başka bir nedendir. Patentli Dinamik Işın Eğme (DBT) teknolojimiz, gemi yüksek hızlarda veya sert havalarda seyrederken bile en güçlü sinyali korumak için akıllı, gerçek zamanlı ışın analizi kullanır. Aynı zamanda sürekli çanak ayarı ihtiyacını da azaltarak antendeki genel aşınma ve yıpranmayı azaltır.
Specifications
| MODELİ | t130Q |
|---|---|
| PARÇA # | T3-131AQS |
| ÜRÜN TİPİ | SATELLITE TV |
| MARKA | INTELLIAN |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SIKLIK | Ku BAND |
| SERTİFİKALAR | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |