Intellian t240CK 240 cm (94,5 inç) Reflektörlü ve WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC) ile 3 eksenli C-Ku Çift Bant Küresel Sistem
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODELİ:
- t240CK
- PARÇA #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Güney Kore
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Intellian t240CK 3 Eksenli Küresel Denizcilik Uydu TV Sistemi
t240CK, aynı uydudan eş zamanlı olarak C-bandında ve Ku-bandında hem HD hem de SD uydu TV hizmetlerini alabilen dünyanın ilk antenidir. Intellian'ın çok bantlı ve çok kutuplu WorldView LNB'si, kullanıcıların gemi farklı bir uydu hizmeti bölgesine her geçişinde yalnızca bir düğmeye basarak dünyanın her yerindeki herhangi bir uydu TV hizmetini sorunsuz bir şekilde ayarlamasına olanak tanır.
Fiber Hazır
Intellian FiberLink modülü, anteni 2000 M'ye kadar uzayabilen tek, kayıpsız bir fiber optik kabloyla güverte altındaki ünitelere bağlayarak gemide kurulumu büyük ölçüde basitleştirir. Güverte altı çoklu anahtarından birden fazla RF çıkışı ile hem C- hem de Ku-Band alıcıları bağlanabilir ve gemideki konuklara ve mürettebata sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlar.
Uzaktan Yönetim Çözümü
ACU'nun yerleşik Aptus Web yazılımına erişilerek t240CK'ye dünyanın herhangi bir yerinden erişilebilir, izlenebilir ve kontrol edilebilir, bu da entegratörlerin yönetilen bir hizmet olarak rutin bakım faaliyetlerini yürütmesine olanak tanır. Bu işlevler, ürün yazılımı yükseltmelerini, izleme parametrelerini izlemeyi, performans verilerini günlüğe kaydetmeyi ve sistem teşhisini ve daha fazlasını içerir.
Specifications
| MODELİ | t240CK |
|---|---|
| PARÇA # | T3-246AC |
| ÜRÜN TİPİ | SATELLITE TV |
| KULLANIM ALANI | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| AĞ | DIRECTV, DISH NETWORK |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| ANTEN BOYUTU | 240 cm (94 inch) |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| SIKLIK | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| AĞIRLIK | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |