ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| PHẦN # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| LOẠI SẢN PHẨM | ĐIỆN THOẠI VỆ TINH |
| KHU VỰC SỬ DỤNG | 100% GLOBAL |
| THƯƠNG HIỆU | ASE |
| MẠNG | IRIDIUM |
| DỊCH VỤ | IRIDIUM VOICE |
| LOẠI SỬ DỤNG | FIXED, HÀNG HẢI, XE |
| LOẠI PHỤ KIỆN | DOCKING STATION |
| TƯƠNG THÍCH VỚI | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CHIỀU DÀI | 33 cm |
| CHIỀU RỘNG | 15 cm |
| CHIỀU SÂU | 11.5 cm |
| CÂN NẶNG | 1.6 kg |
Write a Review