Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- THƯƠNG HIỆU:
- MOTOROLA
- PHẦN #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Malaysia
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
1.041,92 US$
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| PHẦN # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| LOẠI SẢN PHẨM | TWO-WAY RADIO |
| THƯƠNG HIỆU | MOTOROLA |
| LOẠI SỬ DỤNG | CẦM TAY |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| CHIỀU DÀI | 131 mm |
| CHIỀU RỘNG | 59 mm |
| CHIỀU SÂU | 22 mm |
Write a Review