ASE 9575 Extreme / PTT Headquarters Docking Station (ASE-9575P-HQ)
تلفن | طرح ها | بسته نرم افزاری | لوازم جانبی | اجاره | پشتیبانی
In stock
- نام تجاری:
- ASE
- قسمت #:
- ASE-9575P-HQ
- ORIGIN:
- ایالات متحده
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ASE-9575P-HQ-PTT-DOCK
ASE 9575 Extreme Docking Station با بلندگو و میکروفون Palm Held (ASE-9575-E2)
ASE Extreme Dock با جفت کردن سیگنالهای Iridium و GPS خارجی و قرار دادن تمام پورتها و دکمههای گوشی در هنگام اتصال به کاربر، قدرت گوشی 9575 را پشتیبانی و افزایش میدهد. این شامل دسترسی آسان به دکمه اضطراری SOS است. ASE Extreme Dock به طور ایمن گوشی را در جای خود قفل می کند و یک اتصال قفل برای از بین بردن لرزش و تضمین ارتباطات قابل اعتماد حتی در سخت ترین شرایط فراهم می کند. Dock به طور کامل از تمام ویژگی های مکان و ردیابی از جمله ارائه دهندگان پورتال Iridium Extreme و شرکای خدمات مبتنی بر مکان (LBS) پشتیبانی می کند.
انواع اتصالات صوتی با ASE Extreme Dock امکان پذیر است که دارای یک بلندگو/میکروفون با کف دستی منحصر به فرد صنعتی با عملکرد فشار به صحبت (PTT) است که با بسیاری از اولین پاسخ دهندگان و پرسنل امنیتی آشنا است. سایر رابطهای صوتی شامل بلندگو/میکروفون استاندارد برای عملکرد هندزفری داخل خودرو، گوشی هوشمند حریم خصوصی، و POTS/RJ-11 اختیاری برای راهحلهای راه دور، گوشیهای بیسیم، و ادغام PBX اداری است. ویژگی انحصاری SmartDial ASE شماره گیری ماهواره ای را از هر دو رابط POTS/RJ-11 و گوشی خصوصی ساده تر می کند.
برای استفاده از داده، ASE Extreme Dock از پیامهای متنی SMS پشتیبانی میکند و یک اتصال USB مستقیم به گوشی 9575 فراهم میکند، بدون نیاز به درایور اضافی یا ارتقاء فراتر از درایور استاندارد گوشی Iridium.
راه حل های آنتن
ASE Extreme Dock یک TNC مرد برای ایریدیوم و یک SMA مرد برای GPS را می پذیرد (شامل آنتن GPS با ماگ). بنابراین، برنامههای کاربردی در داخل خودرو زمانی که همراه با آنتن ماگ مانت ایریدیوم همراه با گوشی آنها استفاده میشوند، نیازی به آنتن اضافی ندارند. برای کاربردهای غیرخودرو، ASE انواع راه حل های آنتن دریایی و دو حالته را ارائه می دهد.
تشخیص هوشمند Star8
ASE برای کمک به جنبههای نادیده گرفته شده و در عین حال حیاتی قرار دادن آنتن، موانع و طول کابل، Star8 Diagnostics را توسعه داد. هنگامی که یک نصاب یا کاربر نهایی ویژگیهای Star8 ما را در سایت فعال میکند، سوابق تشخیصی ایجاد میشوند، از جمله: گزارش فوری، گزارش سپری شده، و ارزیابی زمانگذشته که در مدارهای ماهوارهای فاکتور میشوند. این ارزیابیها بهراحتی توسط کاربر قابل دسترسی است و ممکن است با تیم فنی ارائهدهنده خدمات به اشتراک گذاشته شود، که سپس میتواند سلامت و استحکام اتصالات صوتی و دادهای خاص خود را از راه دور ارزیابی کند. ویژگی های Star8 از طریق گوشی حریم خصوصی و رابط های POTS/RJ-11 قابل دسترسی هستند.
Specifications
| قسمت # | ASE-9575P-HQ |
|---|---|
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | ASE |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM VOICE |
| استفاده از TYPE | FIXED, دریایی, وسیله نقلیه |
| نوع لوازم جانبی | DOCKING STATION |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| طول | 33 cm |
| WIDTH | 15 cm |
| عمق | 11.5 cm |
| وزن | 1.6 kg |