متوقف شده - آنتن دو حالته بیام (RST702)
calcActive())">
تلفنها | طرحها | بستهها | لوازم جانبی | اجارهها | پشتیبانی ```
In stock
- نام تجاری:
- BEAM
- قسمت #:
- RST702
- ORIGIN:
- ایالات متحده
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Beam-Iridium-GPS-Antenn-RST702
Beam Dual Mode Iridium / GPS Antenna (RST702)
آنتن دو حالته Iridium و GPS Beam RST702، که عمدتاً برای کاربردهای دریایی طراحی شده است. این آنتن به همراه یک لوله PVC به طول 30 سانتیمتر (11.8 اینچ) عرضه میشود که امکان نصب ایمن آن را بدون اینکه اتصالات در معرض محیط قرار گیرند، فراهم میکند. این آنتن به یک کانکتور SMA زن برای GPS و یک SMA برای Iridium مجهز است و با تمام محصولات ردیابی Beam یا سایر دستگاههای مبتنی بر Iridium / GPS کار خواهد کرد.
Specifications
| قسمت # | RST702 |
|---|---|
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | BEAM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM VOICE |
| استفاده از TYPE | FIXED, دریایی |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| دمای عملیات | -40°C to 70°C |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A |
| امکانات | GPS, PASSIVE |
| گواهینامه ها | IRIDIUM CERTIFIED |
| HEIGHT | 80,5 mm (3,17 pouces) |
| DIAMETER | 76,2 mm (3 bustos) |
| وزن | 127 grammes (0,28 lb) |
Feature
• ایریدیوم تأیید شده
• پلیمر مقاوم در برابر آب و هوا
• طراحی شده برای محیطهای سخت
• کانکتور SMA
• پروفایل بسیار کم
• تولید شده در ایالات متحده
• گارانتی تعمیر یا تعویض ۱۲ ماهه
Write a Review