Beam LiteDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMLD)
In stock
- مدل:
- LITEDOCK EXTREME
- قسمت #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- چین
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
گوشی Iridium Extreme به طور ایمن در ایستگاه داک قرار میگیرد و با مکانیزم قفل آسان کلیک، میتوان آن را با فشردن یک دکمه وارد و خارج کرد. این دستگاه به طور خاص طراحی شده است تا به شما اجازه دهد از وضعیت اضطراری SOS استفاده کنید، با قابلیت اتصال GPS داخلی که به شما امکان میدهد یک آنتن GPS خارجی را به داک متصل کنید. داک همچنین به شما اجازه میدهد از جک هندزفری قابل حمل جانبی برای تماسهای صوتی استفاده کنید (نیاز به استفاده از یک گوشی سیمی دارد که با گوشیهای Iridium 9575 بستهبندی شده است).
Beam LiteDOCK Extreme دارای پورت داده USB، شارژ تلفن، و یک آنتن یکپارچه Iridium و GPS است که امکان اتصال دائمی تمام کابلهای آنتن و برق به ایستگاه داک را فراهم میکند، آماده برای استفاده.
این داک به گونهای طراحی شده است که "بسیار" کمهزینه باشد. LiteDOCK گوشی ماهوارهای Iridium 9575 Extreme را نگه میدارد، با پایه RAM برای نصب آسان و طراحی شده است تا از لوازم جانبی استاندارد گوشی Extreme برای شارژ و تماس از طریق هدست هندزفری استفاده کند. داک همچنین دسترسی آسان به دکمه اضطراری را فراهم میکند و از طریق اتصالات آنتن Iridium و GPS، میتواند پوشش داخلی بسیار خوبی را ارائه دهد. داک همچنین شامل یک آنتن جفتسازی GPS داخلی برای پشتیبانی از یک آنتن GPS خارجی است. بنابراین تمام ردیابی GPS Extreme و هشدارهای اضطراری به طور کامل در LiteDOCK پشتیبانی میشوند.
Specifications
| مدل | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| قسمت # | EXTRMLD |
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| شبکه | IRIDIUM |
| استفاده از TYPE | FIXED, دریایی, وسیله نقلیه |
| دمای عملیات | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| امکانات | IRIDIUM CERTIFIED |
| گواهینامه ها | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| WIDTH | 82.2 میلیمتر (3.24 اینچ) |
| وزن | 0,375 kg (0,83 livre) |