Intellian v60 یک سیستم آنتن دریایی VSAT با باند Ku 60 سانتیمتری با طراحی فشرده رادوم است که به کشتیهای کوچکتر اجازه میدهد تا سیستمها را با محدودیت فضا منطبق کنند. V60 با پلتفرم تثبیت کننده 3 محوری خود، عملکرد ردیابی برتری دارد که تقریباً برابر با سیستم آنتن VSAT درجه 1 متر است. v60 را می توان برای SCPC، شبکه های ماهواره ای پهن باند یا ترکیبی پیکربندی کرد. این برای اینترنت پرسرعت، به روز رسانی آب و هوا و نمودار، ایمیل، انتقال فایل و تصویر، کنفرانس ویدئویی، VoIP، VPN و پشتیبان گیری از پایگاه داده مناسب است. v60 طوری طراحی و ساخته شده است که استانداردهای صنعتی و نظامی برای ارتعاش، شوک و EMC را برآورده کند یا از آن فراتر رود تا بیشترین قابلیت اطمینان را در سخت ترین شرایط در دریا تضمین کند.
v60 دارای محدوده آزیموت نامحدود برای ردیابی مداوم بدون باز کردن کابل های آنتن است. دامنه وسیع ارتفاع از -10؟ به 100؟ v60 را قادر میسازد تا سیگنالهای بدون درز را در حالی که کشتی در حال حرکت در نزدیکی مناطق استوا یا قطبی است داشته باشد. با سادهترین طراحی نصب و کاربرپسندترین رابط کاربری که میتوانید در بازار پیدا کنید، v60 تضمین میکند که شما یک تجربه پهنای باند کاملاً جدید در دریا خواهید داشت.
v60 دارای GPS داخلی برای دریافت سریع ماهواره و کنترل قطبش خودکار برای بهینه سازی قدرت سیگنال تغذیه قطبی خطی است. v60 عملکرد همیشه روشن و بدون ایراد را با بالاترین کیفیت و اتصالات قابل اطمینان در دریا ارائه می دهد. v60 انتخاب نهایی برای دریانوردانی است که به دنبال یک تجربه تجاری باند پهن با یک راه حل فشرده، قوی و مقرون به صرفه هستند.
Specifications
| مدل | v60Ka |
|---|---|
| قسمت # | V4-6F-STC |
| نوع محصول | اینترنت ماهواره ای |
| نام تجاری | INTELLIAN |
| شبکه | VSAT |
| استفاده از TYPE | دریایی |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 65 cm (25.6 inch) |
| وزن | 59,5 kg (131,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Write a Review