Specifications
| مدل | 9505A |
|---|---|
| قسمت # | APKT0401 |
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | IRIDIUM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM VOICE |
| استفاده از TYPE | pegang tangan |
| نوع لوازم جانبی | HANDSET |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| امکانات | PHONE, TEXT MESSAGING |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| وقت مکالمه | UP TO 3.2 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| طول | 158 mm |
| WIDTH | 62 mm |
| عمق | 59 mm |
| وزن | 375 grams (13.2 oz) |
نقشه پوشش جهانی ایریدیوم

ایریدیوم تنها ارائه دهنده راه حل های صوتی و داده های ماهواره ای واقعی با پوشش کامل زمین (از جمله اقیانوس ها، راه های هوایی و مناطق قطبی) است. تلفنهای Iridium خدمات ارتباطی ضروری را به و از مناطق دورافتاده که در آن شکل دیگری از ارتباط در دسترس نیست، ارائه میکنند.