تلفن ماهواره ای Iridium 9555 + کیس Pelican 1150 (دارای پیش مالکیت، 12 ماه گارانتی)
In stock
- نام تجاری:
- IRIDIUM
- مدل:
- 9555 PRE-OWNED
- قسمت #:
- BPKT0801
- ORIGIN:
- تایلند
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Iridium-9555-Phone-Pelican-RES
ایریدیوم تنها ارائه دهنده راه حل های صوتی و داده های ماهواره ای واقعی با پوشش کامل زمین (از جمله اقیانوس ها، راه های هوایی و مناطق قطبی) است. تلفن های Iridium خدمات ارتباطی ضروری را به و از مناطق دورافتاده که در آن هیچ شکل دیگری از ارتباط در دسترس نیست، ارائه می دهند.
Iridium 9555 در ارتباطات سیار قابل اعتماد نهایی است. این یک ابزار محکم ساخته شده است، نه یک اسباب بازی. بازی نمیکند، عکس نمیگیرد یا MP3 پخش نمیکند. کاری که انجام خواهد داد کار است. هر کجا. بدون استثنا. این سیستم برای مقاومت در برابر سختترین محیطهای جهان طراحی شده است، بنابراین سرسختترین مشتریان جهان میتوانند در هر زمان و هر کجا که نیاز به آنها نیاز دارد، به عنوان یک راه نجات حیاتی به آن وابسته باشند.
طراحی مبتکرانه تلفن ماهواره ای Iridium 9555 اندازه قابل توجهی کاهش یافته، فرمی راحت تر، رابط کاربری بصری و ویژگی های جدیدی مانند آنتن داخلی را ارائه می دهد. جمع و جور، سبک و آسان برای استفاده است، دارای صفحه نمایش روشن تر، بلندگوی تلفن، سرویس پیام کوتاه (SMS) بهبود یافته و قابلیت های ایمیل، و یک پورت داده mini-USB ارتقا یافته است. تلفن 9555 طوری طراحی شده است که در سختترین، دورافتادهترین و صنعتیترین محیطهای جهان از جمله مقاوم در برابر آب و ضربه مقاوم است و عملکرد خوبی دارد. 9555 همراه با تنها شبکه ارتباطی که پوشش واقعی جهانی را فراهم می کند، خدمات ارتباطی قابل اعتماد، ایمن، در زمان واقعی و حیاتی را ارائه می دهد که کاربران ایریدیوم انتظار آن را داشتند.
Specifications
| SHIPS FROM | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| مدل | 9555 PRE-OWNED |
| قسمت # | BPKT0801 |
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | IRIDIUM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM VOICE |
| استفاده از TYPE | دریایی, PORTABLE |
| نوع لوازم جانبی | HANDSET |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| دمای عملیات | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| سرعت داده | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| امکانات | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL***, PRE-OWNED |
| گواهینامه ها | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| وقت مکالمه | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| طول | 143 mm |
| WIDTH | 55 mm |
| عمق | 30 mm |
| وزن | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
ویژگی های Iridium 9555
طراحی صنعتی برای دوام بی نظیر
ردپای فیزیکی فشرده برای حمل و نقل ساده
رابط کاربری بصری برای عملکرد خارج از جعبه
قابلیت ارسال پیامک و ایمیل پیشرفته
بلندگوی یکپارچه
قابلیت هدست و هندزفری
آنتن داخلی
پورت داده Mini-USB و پشتیبانی از تلفن به عنوان مودم
21 زبان منوی پشتیبانی شده
نمایش دادن
نمایشگر گرافیکی 200 کاراکتری روشن
متر صدا، سیگنال و قدرت باتری
صفحه کلید مقاوم در برابر آب و هوا
ویژگی های تماس
بلندگوی یکپارچه
اتصال سریع به پست صوتی Iridium
قابلیت اس ام اس دو طرفه و ایمیل کوتاه
کد دسترسی بین المللی از پیش قابل برنامه ریزی (00 یا +)
صندوق پستی برای پیام های صوتی، عددی و متنی
زنگ و زنگ هشدار قابل انتخاب (8 انتخاب)
حافظه
دفترچه آدرس داخلی 100 ورودی، با ظرفیت چندین شماره تلفن، آدرس ایمیل و یادداشت
دفترچه آدرس سیم کارت با ظرفیت 155 ورودی
سابقه تماس تماس های دریافتی، از دست رفته و شماره گیری شده را حفظ می کند
ویژگی های کنترل استفاده
تایمر تماس قابل تنظیم توسط کاربر برای مدیریت هزینه ها
قفل صفحه کلید و قفل پین برای امنیت بیشتر
What's included
نقشه پوشش جهانی Iridium 9555

Iridium خدمات ارتباطی ضروری را به و از مناطق دورافتاده که در آن هیچ شکل دیگری از ارتباط در دسترس نیست، ارائه می دهد. شبکه Iridium® که توسط یک صورت فلکی جهانی پیچیده و منحصر به فرد متشکل از 66 ماهواره مدار پایین زمین (LEO) به صورت متقابل پیوند خورده است، اتصالات صوتی و داده ای با کیفیت بالا را در کل سطح سیاره، از جمله در مسیرهای هوایی، اقیانوس ها و مناطق قطبی فراهم می کند. ایریدیوم همراه با اکوسیستم شرکتهای شریک خود، مجموعهای خلاقانه و غنی از راهحلهای قابل اعتماد را برای بازارهایی ارائه میکند که به ارتباطات واقعاً جهانی نیاز دارند.
در فاصله 780 کیلومتری از زمین، نزدیکی شبکه LEO ایریدیوم به معنای پوشش قطب به قطب، مسیر انتقال کوتاه تر، سیگنال های قوی تر، تأخیر کمتر و زمان ثبت کوتاه تر از ماهواره های GEO است. در فضا، هر ماهواره ایریدیوم به چهار ماهواره دیگر متصل است و شبکهای پویا ایجاد میکند که ترافیک را بین ماهوارهها هدایت میکند تا پوشش جهانی را تضمین کند، حتی در جایی که سیستمهای محلی سنتی در دسترس نیستند.
