تلفن ماهواره ای Iridium Extreme 9575N در Sporting Camo (CPKTN1901-001)
Out of stock
- نام تجاری:
- IRIDIUM
- مدل:
- 9575N EXTREME EN CAMO
- قسمت #:
- CPKTN1901-001
- ORIGIN:
- تایلند
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone-Camo
کیفیت صدای پیشرفته، بلندگوی یکپارچه و قابلیت هندزفری Iridium 9575 را به انتخابی هوشمند تبدیل کرده است.
Iridium 9575 Extreme یک پیام کوتاه است که به شما امکان می دهد از طریق پیام های متنی آسان در تماس باشید و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. ارسال پیام متنی / اس ام اس رایگان .
Iridium Extreme مجهز به یک دکمه اضطراری قابل برنامه ریزی است که در مواقعی که بیشتر به آن نیاز دارید، واکنش سریع و حیاتی را فعال می کند. این تنها تلفن ماهوارهای با دکمه SOS مجهز به GPS با خدمات اضطراری است که توسط GEOS Travel Safety Group پشتیبانی میشود، بدون پرداخت هزینه اضافی. جزئیات را ببینید .
Iridium 9575 Extreme مجهز به خدمات مبتنی بر مکان (LBS) است که موقعیت یابی GPS را امکان پذیر می کند و به شما امکان می دهد مختصات خود را از هر نقطه از جهان مشخص کنید و به اشتراک بگذارید.
Specifications
| مدل | 9575N EXTREME EN CAMO |
|---|---|
| قسمت # | CPKTN1901-001 |
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | IRIDIUM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM VOICE |
| استفاده از TYPE | pegang tangan |
| نوع لوازم جانبی | HANDSET |
| سرعت داده | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| امکانات | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| وقت مکالمه | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| طول | 140 mm (5.51") |
| WIDTH | 60 mm (2.36") |
| عمق | 27 mm |
| وزن | 247 grams (8.71 oz) |
Feature
Iridium 9575 Extreme Features
• خدمات مبتنی بر موقعیت مکانی مجهز به GPS
• پیگیری آنلاین
• راه حل های سفارشی فعال برای بازارهای متنوع
• لوازم جانبی برای افزایش چشمگیر ارتباطات شخصی
• طراحی دکمه SOS سازگار با دستگاه اعلان اضطراری ماهواره ای (SEND).
• پوشش جهانی دو طرفه قابل اعتماد
• سخت ترین گوشی ماهواره ای طراحی شده درجه نظامی که تا کنون ساخته شده است
What's included
نقشه پوشش جهانی ایریدیوم

Iridium خدمات ارتباطی ضروری را به و از مناطق دورافتاده که در آن هیچ شکل دیگری از ارتباط در دسترس نیست، ارائه می دهد. شبکه Iridium® که توسط یک صورت فلکی جهانی پیچیده و منحصر به فرد متشکل از 66 ماهواره مدار پایین زمین (LEO) به صورت متقابل پیوند خورده است، اتصالات صوتی و داده ای با کیفیت بالا را در کل سطح سیاره، از جمله در مسیرهای هوایی، اقیانوس ها و مناطق قطبی فراهم می کند. ایریدیوم همراه با اکوسیستم شرکتهای شریک خود، مجموعهای خلاقانه و غنی از راهحلهای قابل اعتماد را برای بازارهایی ارائه میکند که به ارتباطات واقعاً جهانی نیاز دارند.
در فاصله 780 کیلومتری از زمین، نزدیکی شبکه LEO ایریدیوم به معنای پوشش قطب به قطب، مسیر انتقال کوتاه تر، سیگنال های قوی تر، تأخیر کمتر و زمان ثبت کوتاه تر از ماهواره های GEO است. در فضا، هر ماهواره ایریدیوم به چهار ماهواره دیگر متصل است و شبکهای پویا ایجاد میکند که ترافیک را بین ماهوارهها هدایت میکند تا پوشش جهانی را تضمین کند، حتی در جایی که سیستمهای محلی سنتی در دسترس نیستند.