گیرنده Iridium 9602N SBD (4629A-9603N)
calcActive())">
فرستنده گیرنده Iridium 9602N SBD که برای ادغام در یک برنامه داده بی سیم با سایر سخت افزار و نرم افزار سیستم میزبان طراحی شده است، راه حل کاملی از جمله ردیابی شناورهای دریایی، نظارت بر تجهیزات و مکان یابی خودکار وسیله نقلیه را ارائه می دهد.
In stock
- نام تجاری:
- IRIDIUM
- مدل:
- 9602N
- قسمت #:
- 4629A-9603N
- ORIGIN:
- تایلند
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9602-SBD-Transceiver
$۲۴۹٫۹۹
- Buy 5 for $۲۴۴٫۹۹ each and save 2%
- Buy 10 for $۲۴۲٫۴۹ each and save 3%
- Buy 20 for $۲۳۷٫۴۹ each and save 5%
- Buy 50 for $۲۳۲٫۴۹ each and save 7%
- Buy 100 for $۲۲۴٫۹۹ each and save 10%
گیرنده Iridium 9602N SBD
فرستنده گیرنده Iridium 9602N SBD که برای ادغام در یک برنامه داده بی سیم با سایر سخت افزارها و نرم افزارهای سیستم میزبان طراحی شده است، یک راه حل کامل برای یک برنامه خاص یا بازار عمودی ارائه می دهد. Iridium 9602N برای راه حل های M2M، از جمله ردیابی شناورهای دریایی، نظارت بر تجهیزات و مکان یابی خودکار وسایل نقلیه ایده آل است.
سرویس جهانی SBD با تأخیر کم Iridium راه حل ایده آلی برای نظارت بر همه چیز از کانتینرها و کامیون ها گرفته تا هواپیماها و کشتی ها است. این توسط نمایندگیهای فروش ارزش افزوده Iridium در برنامههای کاربردی بازار عمودی در صنایعی مانند نفت و گاز، راهآهن، دریانوردی، هوانوردی، خدمات شهری و دولتی/نظامی یکپارچه شده است.
Iridium 9602N یک فرستنده گیرنده تک برد است که به عنوان یک ماژول فرستنده گیرنده "جعبه سیاه" ارائه می شود. تمام رابط های دستگاه علاوه بر کانکتور آنتن توسط یک کانکتور رابط چند پین ارائه می شوند. تنها فرستنده و گیرنده هسته با 9602N ارائه شده است. سایر عملکردهای کاربردی فیلد کاربر نهایی مانند GPS، کنترل منطقی مبتنی بر ریزپردازنده، ورودی های دیجیتال و آنالوگ، منبع تغذیه و آنتن خروجی دیجیتال و آنالوگ باید توسط توسعه دهنده راه حل ارائه شوند. رابط دستگاه در سراسر کانکتور کاربر شامل یک رابط داده سریال، ورودی برق DC، خروجی در دسترس شبکه و یک خط کنترل روشن/خاموش است. Iridium 9602N دارای ماژول شناسایی مشترک (همچنین به عنوان سیم کارت) برای قرار دادن در فرستنده گیرنده نیست و نیازی به قرار دادن آن ندارد. Iridium 9602M برای استفاده به عنوان یک ماژول فرستنده گیرنده در یک سیستم میزبان دیگر در نظر گرفته شده است.
Specifications
| SHIPS FROM | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| مدل | 9602N |
| قسمت # | 4629A-9603N |
| نوع محصول | SATELLITE M2M |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | IRIDIUM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM SBD |
| استفاده از TYPE | دریایی, وسیله نقلیه |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| دمای عملیات | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| گواهینامه ها | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| طول | 41 mm |
| WIDTH | 45 mm |
| عمق | 13 mm |
| وزن | 30 grams |
Downloads
USER MANUALS
(Size: 1.2 MB)
BROCHURES
(Size: 2.7 MB)
Write a Review