آنتن ثابت Iridium AeroAntenna - آنتن دکل - نصب براکت (AT1621-73)
آنتن ثابت دکل ایرادیوم AeroAntenna - نصب براکت (AT1621-73)
آنتن ثابت دکل AeroAntenna، برای استفاده با تلفنهای ماهوارهای ایرادیوم 9500، 9505 یا 9505A و داک قابل حمل 9570، عملکرد دریافت استثنایی را برای کاربردهای دائمی در ساختمان یا دریایی ارائه میدهد. این آنتن برای کار در فضای آزاد طراحی شده است. (بدون صفحه زمین.) آنتن نصب دکل ثابت ایرادیوم AT1621-73 برای استفاده با تلفنهای ماهوارهای ایرادیوم و موتورولا و سیستمهای مختلف ایستگاه داکینگ قابل حمل ثابت است.
Specifications
| قسمت # | AT1621-73 |
|---|---|
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | AEROANTENNA |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM VOICE |
| استفاده از TYPE | FIXED, دریایی |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| دمای عملیات | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| امکانات | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| وزن | 226,79 gramas |