کیت کابل آنتن غیرفعال پرتو ایریدیوم - 3 متر / 9 فوت (RST931)
In stock
- نام تجاری:
- BEAM
- قسمت #:
- RST931
- ORIGIN:
- بریتانیا
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
کیت کابل آنتن غیرفعال پرتو ایریدیوم - 3 متر / 9.8 فوت (RST931)
کابل آنتن Beam RST931 Iridium 3 متری (9 فوت) یک گزینه نصب منعطف را برای نصب های بسیار فشرده ارائه می دهد، جایی که یک ماژول گیرنده گیرنده نزدیک به آنتن قرار دارد و با اتصالات نر TNC از قبل خاتمه یافته است.
• در مشخصات 3dB Loss Iridium
• کابل مایکروویو تایمز
• TNC برای اتصال به ترمینال و آنتن خاتمه یافته است
• کاملا تست شده
• مونتاژ شده در استرالیا
Specifications
| قسمت # | RST931 |
|---|---|
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| نام تجاری | BEAM |
| شبکه | IRIDIUM |
| نوع لوازم جانبی | CABLE |
| دمای عملیات | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| امکانات | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| طول | 3m (9.8') |
| وزن | 0.15 kg (0.33 lbs) |