Iridium Edge™
In stock
- نام تجاری:
- IRIDIUM
- مدل:
- EDGE
- قسمت #:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- تایلند
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Edge™
از طریق Iridium Edge™، یک دستگاه ارتباط ماهوارهای قابل اطمینان که راهحلهای تلفن همراه موجود را برای ایجاد اتصال دو حالته تکمیل میکند، به مشتریان خود کمک کنید تا از راهحلهای زمینی موجود خود برای مدیریت ناوگان، تلهماتیک، ایمنی و سایر برنامههای نظارت از راه دور استفاده کنند. برای دورافتاده ترین و غیرقابل دسترس ترین مناطق جهان.
زمان سریع به بازار یک جزء حیاتی در محیط ارتباطات بسیار رقابتی امروزی است. Iridium Edge™ یک دستگاه سختافزاری ناهموار، مهر و موم شده با محیطزیست است که هزینه و عوارض مرتبط با توسعه سختافزار، ساخت و صدور گواهینامه پایانههای ویژه ماهوارهای را کاهش میدهد.
ویژگی های کلیدی Iridium Edge™:
- دستگاهی آماده سخت افزار برای یکپارچه سازی ساده و کم خطر
- دستگاه ارزان قیمت برای پذیرش مشتری مقرون به صرفه
- افزودنی ماهواره ای برای پوشش واقعی جهانی
- در دسترس بودن خارج از قفسه برای زمان سریع به بازار
- منبع تغذیه قوی برای تاسیسات صنعتی
- برای شرایط سخت آب بندی شده است
- 180 درجه دید برای مکانهای در معرض خطر و تا حدی مسدود شده
- مودم Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) برای مزایای شبکه برتر Iridium
بازارهای کلیدی:
- مدیریت ناوگان
- نظارت از راه دور
- اسکادا
- پیگیری دارایی
- دریایی
Specifications
| مدل | EDGE |
|---|---|
| قسمت # | EDGE1601 |
| نوع محصول | SATELLITE M2M |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | IRIDIUM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM SBD |
| استفاده از TYPE | FIXED, دریایی, وسیله نقلیه |
| دمای عملیات | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| گواهینامه ها | CE COMPLIANCE, FCC |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| طول | 130 mm (5.11") |
| WIDTH | 80 mm (3.15") |
| عمق | 30 mm (1.18") |
| وزن | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
شبکه:
- حجم پیام: 240 بایت (دریافت)، 370 بایت (ارسال)
- فرکانس: 1616 – 1626.5 مگاهرتز
مکانیکی:
- ابعاد: 130 میلی متر (طول) × 80 میلی متر (غرب) × 30 میلی متر (ط)
- حفاظت از نفوذ: IP 67
- خروجی کابل جانبی و پایینی
محیطی:
- محدوده دمای کارکرد: -40 تا 85 درجه سانتیگراد
- محدوده دمای نگهداری: -40 تا 85 درجه سانتیگراد
رابط ها:
- رابط فرمان RS232 AT
- خطوط کنترل روشن/خاموش
قدرت:
- منبع تغذیه (9-32 ولت)، SAE J1455 حفاظت شده از تخلیه بار
- حفاظت از قطبیت معکوس
- حداکثر توان: 1.6 وات (اوج برای انفجار کوتاه ارسال)
- حالت های کم مصرف: < 100uA
گواهینامه ها:
- گواهینامه شبکه ماهواره ای Iridium®
- تاییدیه های FCC، IC، CE، استرالیا
- سازگار با RoHS
نقشه پوشش جهانی ایریدیوم

ایریدیوم تنها ارائه دهنده راه حل های صوتی و داده های ماهواره ای واقعی با پوشش کامل زمین (از جمله اقیانوس ها، راه های هوایی و مناطق قطبی) است. تلفنهای Iridium خدمات ارتباطی ضروری را به و از مناطق دورافتاده که در آن شکل دیگری از ارتباط در دسترس نیست، ارائه میکنند.
Support
برگه اطلاعات IRIDIUM EDGE (PDF)
راهنمای نصب سریع IRIDIUM EDGE (PDF)
راهنمای کاربر IRIDIUM EDGE (PDF)