Iridium GO! آداپتور وای فای تلفن هوشمند + ارسال رایگان!!! (AHKT1301) - پیش مالکیت
تلفن | طرح ها | بسته نرم افزاری | لوازم جانبی | پشتیبانی
Out of stock
- نام تجاری:
- IRIDIUM
- مدل:
- GO!
- قسمت #:
- AHKT1301
- ORIGIN:
- مالزی
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter-Pre-Owned
Iridium GO! آداپتور تلفن هوشمند WiFi برای اندروید و iOS
Iridium GO! اولین اتصال جهانی قابل اعتماد را برای ارتباطات صوتی و داده در تلفن هوشمند یا حداکثر 5 دستگاه تلفن همراه ایجاد می کند. جای نگرانی نیست. بدون هزینه رومینگ فقط با دستگاههایی که هر روز به آنها تکیه میکنید، در هر کجا که هستید، هر زمان که نیاز دارید، وصل شده و در تماس باشید.
ارتباطات شخصی را بیشتر دنبال کنید
Iridium GO! شبیه هر چیزی است که دنیا قبلاً دیده است. این واحد جمع و جور، ناهموار و قابل حمل که از دورترین شبکه جهان پشتیبانی می کند، با ایجاد یک نقطه اتصال وای فای ماهواره ای در هر نقطه از کره زمین، قابلیت های هر تلفن هوشمند، لپ تاپ یا تبلت را به طور چشمگیری گسترش می دهد.
گوشی هوشمند خود را متحول کنید
Iridium GO! فورا دستگاه مورد اعتماد شما را به یک نیروگاه ارتباطات جهانی تبدیل می کند. برای کوهنوردان شرکتی و جنگجویان آخر هفته، افراد، شرکت ها یا دولت ها، برای هر کسی که در حال حرکت است، خارج از محدوده یا خارج از شبکه از طریق زمین یا در دریا Iridium GO! قابلیت های صوتی و داده قابل اعتماد را برای تلفن هوشمند یا حداکثر 5 دستگاه تلفن همراه فعال می کند.
انقلاب ارتباطات شخصی
ساده
Iridium GO! اتصال ماهواره ای را برای دستگاه های تلفن همراه شما در جایی که شبکه های زمینی نمی توانند امکان پذیر می کند. کافی است آنتن یکپارچه را بالا بیاورید و واحد باتری دار به سرعت و به طور خودکار به صورت فلکی ماهواره ایریدیوم LEO متصل می شود تا یک نقطه اتصال Wi-Fi در هر نقطه ای در شعاع تقریباً 30.5 متری (100 فوت) ایجاد کنید. با استفاده از Iridium GO به راحتی می توانید چندین دستگاه را در این منطقه متصل و کار کنید! کاربرد.
همه کاره
Iridium GO! طیف کاملی از ارتباطات جهانی را پشتیبانی می کند، از جمله:
سیار
می توانید Iridium GO را مصرف کنید! هر جا. به اندازه کافی کوچک است که در جیب شما قرار می گیرد و مانند سایر دستگاه های ایریدیوم، به اندازه کافی سخت است که در برابر باران، شن، گرد و غبار و استفاده خشن مقاومت کند. می توان آن را حمل کرد، به راحتی در کوله پشتی خود قرار داد، یا در وسایل نقلیه، هواپیما و قایق برای برنامه های موبایل نصب کرد.
خلاقانه
Iridium GO با ترکیب بهترینهایی که هم ماهواره و هم تلفنهای همراه ارائه میدهند! اولین دستگاه در دسته کاملاً جدید دستگاه های اتصال ماهواره ای شخصی است. همچنین یک پلتفرم توسعه قدرتمند است که برای شرکای Iridium برای ساخت برنامههای کاربردی بهینه شده است و قابلیتهای ارتباطی را حتی بیشتر در مکانهای دورتر گسترش میدهد.
مقرون به صرفه
Iridium GO! یک راه حل مقرون به صرفه برای اتصال واقعا جهانی است. این دستگاههای مورد اعتماد موجود شما را افزایش میدهد، با سیستمعاملهای Apple و Android سازگار است و هزینههای رومینگ را حذف میکند. این اجازه می دهد تا اتصالات بین چندین کاربر به اشتراک گذاشته شود و توسط طرح های مقرون به صرفه پشتیبانی می شود که هزینه های صدا و داده را معقول نگه می دارد.
دستگاه های تلفن همراه شما اکنون در هر نقطه از این سیاره کار خواهند کرد
|
Specifications
| مدل | GO! |
|---|---|
| قسمت # | AHKT1301 |
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | IRIDIUM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| استفاده از TYPE | PORTABLE |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| امکانات | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| وقت مکالمه | UP TO 5.5 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 15.5 HOURS |
| طول | 114 mm (4.5") |
| WIDTH | 83 mm (3.25") |
| عمق | 32 mm (1.25") |
| وزن | 304 grams (10.72 oz) |
نقشه پوشش جهانی ایریدیوم

ایریدیوم تنها ارائه دهنده راه حل های صوتی و داده های ماهواره ای واقعی با پوشش کامل زمین (از جمله اقیانوس ها، راه های هوایی و مناطق قطبی) است. تلفنهای Iridium خدمات ارتباطی ضروری را به و از مناطق دورافتاده که در آن شکل دیگری از ارتباط در دسترس نیست، ارائه میکنند.




