Iridium GO! آداپتور تلفن هوشمند WiFi (AHKT1301)
In stock
- نام تجاری:
- IRIDIUM
- مدل:
- GO!
- قسمت #:
- AHKT1301
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter
Iridium GO! آداپتور تلفن هوشمند WiFi برای اندروید و iOS
Iridium GO! اولین اتصال جهانی قابل اعتماد را برای ارتباطات صوتی و داده در تلفن هوشمند یا حداکثر 5 دستگاه تلفن همراه ایجاد می کند. جای نگرانی نیست بدون هزینه رومینگ فقط با دستگاههایی که هر روز به آنها تکیه میکنید، در هر کجا که هستید، هر زمان که نیاز دارید، وصل شده و در تماس باشید.
ارتباطات شخصی را بیشتر دنبال کنید
Iridium GO! شبیه هر چیزی است که دنیا قبلاً دیده است. این واحد جمع و جور، ناهموار و قابل حمل که از دورترین شبکه جهان پشتیبانی می کند، با ایجاد یک نقطه اتصال وای فای ماهواره ای در هر نقطه از کره زمین، قابلیت های هر تلفن هوشمند، لپ تاپ یا تبلت را به طور چشمگیری گسترش می دهد.
گوشی هوشمند خود را متحول کنید
Iridium GO! فورا دستگاه مورد اعتماد شما را به یک نیروگاه ارتباطات جهانی تبدیل می کند. برای کوهنوردان شرکتی و جنگجویان آخر هفته، افراد، شرکت ها یا دولت ها، برای هر کسی که در حال حرکت است، خارج از محدوده یا خارج از شبکه از طریق زمین یا در دریا Iridium GO! قابلیت های صوتی و داده قابل اعتماد را برای تلفن هوشمند یا حداکثر 5 دستگاه تلفن همراه فعال می کند.
انقلاب ارتباطات شخصی
ساده
Iridium GO! اتصال ماهواره ای را برای دستگاه های تلفن همراه شما در جایی که شبکه های زمینی نمی توانند امکان پذیر می کند. کافی است آنتن یکپارچه را بالا بیاورید و واحد باتری دار به سرعت و به طور خودکار به صورت فلکی ماهواره ایریدیوم LEO متصل می شود تا یک نقطه اتصال Wi-Fi در هر نقطه ای در شعاع تقریباً 30.5 متری (100 فوت) ایجاد کنید. با استفاده از Iridium GO به راحتی می توانید چندین دستگاه را در این منطقه متصل و کار کنید! کاربرد.
همه کاره
Iridium GO! به تنهایی کاملاً قابل حمل است یا می تواند با آنتن خارجی روی وسایل نقلیه و قایق ها برای برنامه های تلفن همراه نصب شود.
سیار
می توانید Iridium GO را مصرف کنید! هر جا. به اندازه کافی کوچک است که در جیب شما قرار می گیرد و مانند سایر دستگاه های ایریدیوم، به اندازه کافی سخت است که در برابر باران، شن، گرد و غبار و استفاده خشن مقاومت کند. می توان آن را حمل کرد، به راحتی در کوله پشتی خود قرار داد، یا در وسایل نقلیه، هواپیما و قایق برای برنامه های موبایل نصب کرد.
خلاقانه
Iridium GO با ترکیب بهترینهایی که هم ماهواره و هم تلفنهای همراه ارائه میدهند! اولین دستگاه در دسته کاملاً جدید دستگاه های اتصال ماهواره ای شخصی است. همچنین یک پلتفرم توسعه قدرتمند است که برای شرکای Iridium برای ساخت برنامههای کاربردی بهینه شده است و قابلیتهای ارتباطی را حتی بیشتر در مکانهای دورتر گسترش میدهد.
مقرون به صرفه
Iridium GO! یک راه حل مقرون به صرفه برای اتصال جهانی است که ارزش قابل توجهی را در مقایسه با سایر گزینه ها ارائه می دهد. این دستگاههای مورد اعتماد موجود شما را افزایش میدهد، با سیستمعاملهای Apple و Android سازگار است و هزینههای رومینگ را حذف میکند. این اجازه می دهد تا اتصالات بین چندین کاربر به اشتراک گذاشته شود و توسط طرح های مقرون به صرفه پشتیبانی می شود که هزینه های صدا و داده را معقول نگه می دارد.
دستگاه های تلفن همراه شما اکنون در هر نقطه از این سیاره کار خواهند کرد
Iridium GO! اولین اتصال جهانی قابل اعتماد را برای ارتباطات صوتی و داده در تلفن هوشمند شما و حداکثر 5 دستگاه تلفن همراه ایجاد می کند. جای نگرانی نیست. بدون هزینه رومینگ فقط متصل و در تماس باشید، هر کجا که هستید، هر زمان که نیاز دارید.
با استفاده از دورترین شبکه جهان، Iridium GO جمع و جور، ناهموار و قابل حمل! با ایجاد یک اتصال Wi-Fi قابل اعتماد، قابلیت های دستگاه های شخصی شما را به طور چشمگیری گسترش می دهد؟ در هر نقطه از این سیاره فقط آنتن را بالا بزن و برو!
اتصال حیاتی برای همه
مهم نیست کجا می روید، توانایی انجام تجارت، ارتباط با دوستان و خانواده، دسترسی به اطلاعات، واکنش سریع به هر موقعیتی یا صرفاً در تماس ماندن همیشه حیاتی است.
Iridium GO! ارتباطات جهانی را برای موارد زیر ساده می کند:
- خلبانان، قایقرانان و کامیون داران
- ماجراجویان و کاشفان
- ساکنین دور و تعطیلات
- اورژانس و اولین پاسخ دهندگان
- مسافران جهانی و تجاری
- شرکت جهانی
- مدیران و دیپلمات ها
- مأموریت های خارجی
- دولت و سازمان های مردم نهاد
- عملیات نظامی
مشخصات فنی
مشخصات دوام:
ناهمواری درجه نظامی (MIL-STD 810F)
آسان برای استفاده
طراحی ثابت و صاف
آنتن را برگردانید
منوی داخلی/نمایش وضعیت
قابل انعطاف
دستگاه Wi-Fi آماده است
API برنامه برای توسعه دهندگان
پلت فرم لوازم جانبی قوی
لطفا توجه داشته باشید
Iridium GO! با سرعت 2.4 کیلوبیت بر ثانیه به اینترنت متصل می شود که یک چهارم مودم های شماره گیری 9.6 کیلوبیت بر ثانیه است. به این ترتیب، قابلیت های اینترنتی آن محدود به ایمیل Iridium و چندین برنامه دیگر است که به طور خاص برای کار با Iridium GO طراحی شده اند. برای دستگاه های داده، لطفاً اینجا را کلیک کنید .
Specifications
| مدل | GO! |
|---|---|
| قسمت # | AHKT1301 |
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | IRIDIUM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| استفاده از TYPE | PORTABLE |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| دمای عملیات | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C |
| سرعت داده | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| امکانات | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| گواهینامه ها | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, ITU, RoHS |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| وقت مکالمه | UP TO 5.5 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 15.5 HOURS |
| طول | 114 mm (4.5") |
| WIDTH | 83 mm (3.25") |
| عمق | 32 mm (1.25") |
| وزن | 304 grams (10.72 oz) |
What's included
در جعبه چیست؟
- ایریدیوم برو! دستگاه
- باتری
- شارژر مسافرتی یونیورسال AC
- کابل شارژ/داده USB
- آداپتورهای بین المللی (4x)
- آداپتور برق متناوب (شارژر خودرو)
- پوشش محافظ
- راهنمای کاربری
- جزوه اطلاعات حقوقی
- بروشور GEOS Emergency Services
Iridium GO! نقشه پوشش جهانی

Iridium خدمات ارتباطی ضروری را به و از مناطق دورافتاده که در آن هیچ شکل دیگری از ارتباط در دسترس نیست، ارائه می دهد. شبکه Iridium® که توسط یک صورت فلکی جهانی پیچیده و منحصر به فرد متشکل از 66 ماهواره مدار پایین زمین (LEO) به صورت متقابل پیوند خورده است، اتصالات صوتی و داده ای با کیفیت بالا را در کل سطح سیاره، از جمله در مسیرهای هوایی، اقیانوس ها و مناطق قطبی فراهم می کند. ایریدیوم همراه با اکوسیستم شرکتهای شریک خود، مجموعهای خلاقانه و غنی از راهحلهای قابل اعتماد را برای بازارهایی ارائه میکند که به ارتباطات واقعاً جهانی نیاز دارند.
در فاصله 780 کیلومتری از زمین، نزدیکی شبکه LEO ایریدیوم به معنای پوشش قطب به قطب، مسیر انتقال کوتاه تر، سیگنال های قوی تر، تأخیر کمتر و زمان ثبت کوتاه تر از ماهواره های GEO است. در فضا، هر ماهواره ایریدیوم به چهار ماهواره دیگر متصل است و شبکهای پویا ایجاد میکند که ترافیک را بین ماهوارهها هدایت میکند تا پوشش جهانی را تضمین کند، حتی در جایی که سیستمهای محلی سنتی در دسترس نیستند.