Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- نام تجاری:
- MOTOROLA
- قسمت #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- مالزی
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
$۱٬۰۴۱٫۹۲
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| قسمت # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| نوع محصول | TWO-WAY RADIO |
| نام تجاری | MOTOROLA |
| استفاده از TYPE | pegang tangan |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| طول | 131 mm |
| WIDTH | 59 mm |
| عمق | 22 mm |
Write a Review