آنتن غیرفعال Omni برای ایریدیوم (65900-003)
calcActive())">
In stock
- نام تجاری:
- SCAN ANTENNA
- قسمت #:
- 65900-003
- ORIGIN:
- دانمارک
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65900
$۰٫۰۰
آنتن غیرفعال Omni برای ایریدیوم (65900)
| مشخصات برق: | |
|---|---|
| فرکانس | 1616 - 1626.5 مگاهرتز (باند L) |
| سیستم ماهواره ای | ایریدیوم |
| امپدانس | 50 اهم |
| قطبی شدن | RHCP (SAT) |
| نسبت محوری | < 6 دسی بل |
| کسب کردن | 2 dBic |
| VSWR | < 2.0 |
| مشخصات مکانیکی: | |
|---|---|
| رنگ | سفید براق |
| HEIGHT | 111 میلی متر |
| قطر | 94 میلی متر |
| وزن | 300 گرم |
| نصب | نخ 1 اینچی (US) (1"-14NF) |
| دمای عملیات | -25C تا +55C |
| دمای بقا | -40 تا +80 درجه سانتیگراد |
| کانکتور 1 | TNC (f) (SAT) |
| کابل | شامل نمی شود |
| محل نصب | روی قطب با استفاده از براکت |
| حفاظت از ورود | IP66 |
| ارتعاش | IEC60945 |
| ترتیب اطلاعات: | |
|---|---|
| قسمت شماره | 65900 |
Specifications
| قسمت # | 65900-003 |
|---|---|
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | SCAN ANTENNA |
| شبکه | IRIDIUM |
| استفاده از TYPE | FIXED, دریایی |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| دمای عملیات | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| امکانات | PASSIVE |
| گواهینامه ها | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 111 millimètres |
| DIAMETER | increased to 94 million |
| وزن | 300 grammes |
Write a Review