شارژر باتری چهار بای SatStation برای Iridium 9575 Extreme و Iridium 9575 PTT (SAT-CHG4-9575)
تلفن | طرح ها | بسته نرم افزاری | لوازم جانبی | اجاره | پشتیبانی
In stock
- نام تجاری:
- SATSTATION
- قسمت #:
- SAT-CHG4-9575
- ORIGIN:
- ایالات متحده
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- SatStation-Four-Charger-9575
چه در بخش خدمات عمومی کار کنید و چه در بخش خصوصی، توانایی شما برای موثر بودن به قابلیت اطمینان سیستم های ارتباطی شما بستگی دارد. و در حالی که تلفن ماهوارهای Iridium شما را در زمانی که هیچ کس دیگری نمیتواند متصل نگه میدارد، همه ما احساس ناامیدی از تمام شدن آب آن را در زمانی که بیشتر به آنها نیاز داریم، تجربه کردهایم. شارژر باتری SatStation Iridium تنها راه حل مستقل شارژ تلفن ماهواره ای Iridium 9555 است. این راه حل عالی برای کسانی است که نیاز به شارژ همزمان چندین باتری BAT20801 دارند. کیت های نصب خودرو و شارژرهای DC به عنوان گزینه در دسترس هستند.
مشخصات محصول:
-رطوبت نسبی: حداکثر 95% غیر متراکم
دوشاخه ورودی: سوکت مثبت وسط 2.5 میلی متر
- برق ورودی (به شارژر): 12 ولت DC ?20% 800 میلی آمپر ساعت ?10%
مدار برق سوئیچینگ: روی برد برای به حداقل رساندن تولید گرما
-سیستم شارژ (باتری به تنهایی): شارژ جریان بالا با پالس های منفی با فواصل منظم
-شیمی شارژ: باتری های Ni-Cd و/یا NiMH را به طور غیر مشخص شارژ می کند
منبع تغذیه دوگانه AC-DC: به طور غیرمستقیم از AC و/یا DC کار می کند
-قدرت ترانسفورماتور: ورودی 120 ولت AC 60 هرتز 15 وات، خروجی 12 ولت DC 800 میلی آمپر ساعت
سیم، 6 فوت 22 AWG x 2C، 90 درجه سانتی گراد
Specifications
| قسمت # | SAT-CHG4-9575 |
|---|---|
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| نام تجاری | SATSTATION |
| شبکه | IRIDIUM |
| استفاده از TYPE | FIXED |
| نوع لوازم جانبی | CHARGER |
| دمای عملیات | -20°C to 50°C (-4°F - 122°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -10°C to 70°C |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| طول | 14" |
| WIDTH | 7.5" |
| عمق | 2" |
| وزن | 1.5 lb |
What's included
Includes:
At4000A (The base) x1
At1005A (The plates) x 4