کیت گوشی IP Thales SureLINK (PN 1100818-501)
In stock
- نام تجاری:
- THALES
- مدل:
- SURELINK IP HANDSET
- قسمت #:
- PN 1100818-501
- ORIGIN:
- ایالات متحده
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thales-SureLink-IP-Handset
کیت گوشی IP Thales SureLink (PN 1100818-501)
گوشی SureLINK با سیستمهای Thales MissionLINK® و VesseLINK™ کار میکند که ارتباطات صوتی و پیکربندی و کنترل سیستم را در اختیار شما قرار میدهد. Thales SureLINK با بلندگوی داخلی بزرگ و فناوری حذف نویز، ارتباطات واضحی را در پر سر و صداترین محیط ها فراهم می کند. با دکمه اضطراری آنبورد تماس اضطراری برقرار کنید، از برنامه Thales Softphone برای برقراری یا دریافت تماس های تلفنی به صورت محرمانه یا از طریق بلندگو استفاده کنید، سیستم ماهواره را از طریق پورتال مدیریت Thales از صفحه نمایش لمسی بزرگ پیکربندی و نظارت کنید. اتصال اترنت به ترمینال باعث می شود که گوشی Thales SureLINK به راحتی در هر مکان دلخواه و در دسترس آسان قرار گیرد. این طراحی مقاوم در برابر آب و هوا با استفاده از نمایشگر Corning® Gorilla® Glass مطمئناً در یک بسته دستی کوچک در برابر سختترین محیطها مقاومت میکند.
Specifications
| مدل | SURELINK IP HANDSET |
|---|---|
| قسمت # | PN 1100818-501 |
| نوع محصول | اینترنت ماهواره ای |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | THALES |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM CERTUS LAND |
| استفاده از TYPE | دریایی |
| دمای عملیات | -20°C to 55°C |
| STREAMING IP | UP TO 256 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| طول | 127 mm (5") |
| WIDTH | 76 mm (2.99") |
| عمق | 2.54 mm (0.01") |
| وزن | 298 grams (10.51 oz) |
Feature
- سیستم عامل مبتنی بر اندروید برای ناوبری ساده
- صدای بلند بیش از 90 دسی بل SPL در حالت بلندگو با فناوری حذف نویز برای استفاده در محیط های با نویز بالا
- دکمه Distress اختصاصی برای تماس های اضطراری و ارسال مختصات موقعیت مکانی GPS
- اتصال برق از طریق اترنت Thales SureLINK را تا 100 متر از ترمینال گسترش می دهد.
- شامل برنامه Thales Softphone برای تماس های صوتی و دسترسی به پورتال مدیریت Thales برای پیکربندی و نظارت بر سیستم
- Iridium Push-to-Talk (PTT) آماده با دکمه اختصاصی PTT