توسعه دهنده GSM Thuraya
In stock
- نام تجاری:
- THURAYA
- قسمت #:
- GSM
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
توسعه دهنده GSM Thuraya
Specifications
| قسمت # | GSM |
|---|---|
| نوع محصول | اینترنت ماهواره ای |
| منطقه استفاده | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| نام تجاری | THURAYA |
| شبکه | THURAYA |
| سرویس | THURAYA IP |
| استفاده از TYPE | PORTABLE |
| نوع لوازم جانبی | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| امکانات | INTERNET |
| صورت فلکی | 2 ماهواره |
| طول | 216 mm (8.5") |
| WIDTH | 216 mm (8.5") |
| عمق | 45 mm |
| وزن | 1.4 kg (3.1 lbs) |
نقشه پوشش تورایا

شبکه ماهواره ای قوی Thuraya در دورافتاده ترین مکان ها پوشش می دهد و ارتباطات ماهواره ای بدون ازدحام را تضمین می کند تا شما را همیشه در ارتباط نگه دارد. از طراحی مبتکرانه ماهواره گرفته تا قابلیت اطمینان هر دستگاه و لوازم جانبی Thuraya، ما یک راه حل ارتباطی ماهواره ای واقعا برتر فراتر از مرزهای سیستم های زمینی و شبکه های سلولی ارائه می دهیم.
شبکه Thuraya شمال یا جنوب آمریکا را پوشش نمی دهد.