Thuraya IP + مودم پهن باند ماهواره ای قابل حمل
In stock
- نام تجاری:
- THURAYA
- مدل:
- IP+
- قسمت #:
- 9104
- ORIGIN:
- ایالات متحده
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Thuraya IP+ با ارائه سریعترین سرعت IP از ترمینال در اندازه خود، برای پشتیبانی از طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی حیاتی طراحی شده است. Thuraya IP+ بسیار قابل حمل می تواند به راحتی از کوله پشتی به پهنای باند در عرض چند ثانیه مستقر شود و به شما امکان می دهد از دسترسی پهن باند قابل اعتماد از مکان های تحت پوشش شبکه گسترده ماهواره ای Thuraya استفاده کنید.
کار کنید. پست الکترونیک. موج سواری. اسکایپ. فیس بوک. هر جا.
قابلیتهای IP پرسرعت Thuraya IP+ کاربران را قادر میسازد تا به شبکههای شرکتی دسترسی داشته باشند و از طریق ایمیل، رسانههای اجتماعی و برنامههای VoIP با همکاران، خانواده و دوستان خود در هر کجا و هر زمان که نیاز داشته باشند، ارتباط برقرار کنند.
Specifications
| SHIPS FROM | DUBAI, UAE |
|---|---|
| مدل | IP+ |
| قسمت # | 9104 |
| نوع محصول | اینترنت ماهواره ای |
| منطقه استفاده | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| نام تجاری | THURAYA |
| شبکه | THURAYA |
| سرویس | THURAYA IP |
| استفاده از TYPE | PORTABLE |
| نوع لوازم جانبی | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| امکانات | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| صورت فلکی | 2 ماهواره |
| طول | 216 mm (8.5") |
| WIDTH | 216 mm (8.5") |
| عمق | 45 mm |
| وزن | 1.4 kg (3.1 lbs) |
نقشه پوشش IP+ Thuraya

شبکه ماهواره ای قوی Thuraya در دورافتاده ترین مکان ها پوشش می دهد و ارتباطات ماهواره ای بدون ازدحام را تضمین می کند تا شما را همیشه در ارتباط نگه دارد. از طراحی مبتکرانه ماهواره گرفته تا قابلیت اطمینان هر دستگاه و لوازم جانبی Thuraya، ما یک راه حل ارتباطی ماهواره ای واقعا برتر فراتر از مرزهای سیستم های زمینی و شبکه های سلولی ارائه می دهیم.
شبکه Thuraya شمال یا جنوب آمریکا را پوشش نمی دهد.